مربی آلومینیوم اراک با بیان اینکه بازی سختی مقابل فولاد خوزستان داریم گفت: بازی با فولاد خوزستان برای آلومینیوم اراک سرنوشت ساز است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

محمد نوازی عصر امروز در جمع خبرنگاران پیش از بازی آلومینیوم اراک و فولاد خوزستان با اشاره به بازی فردا مقابل فولاد خوزستان اظهار داشت: حمایت‌های فراوانی از سوی استاندار، مسئولان باشگاه، کادر فنی و مردم خوب اراک انجام شده که قدردان آن هستیم همچنین تلاش‌های بازیکنان ستونی است هرچند یک هفته قبل بازی با ذوب‌آهن را واگذار کردیم اما توانستیم در هفته گذشته تمرین خوبی داشته باشیم.

وی افزود: عملکرد بازیکنان بسیار خوب بود و توانستیم در مقابل نفت مسجدسلیمان نتیجه خوب دریافت کنیم هرچند بازی در نفت مسجدسلیمان بسیار سخت بود اما موفق شدیم سه امتیاز مسابقه را کسب کنیم.

مربی تیم آلومینیوم اراک تصریح کرد: این هفته بازی با فولاد خوزستان را در پیش داریم که فکر می‌کنم بازی سختی باشد و ازجمله بازی‌هایی است که می‌تواند برای تیم آلومینیوم اراک سرنوشت‌ساز باشد، تیم فولاد یک تیم بسیار خوب و بزرگی است و نفرات خوبی جذب کرده‌اند، فوتبال خوبی بازی می‌کنند، مربی بسیار خوبی دارند و طرز تفکر آنها بسیار خوب است.

نوازی بیان کرد: در تمرین این هفته بازیکنان با آقای رحمتی روی نقطه قوت و ضعف تیم فولاد کار شده است و امیدواریم سه امتیاز مسابقه را در زمین خود با برد بسیار خوب به دست بیاوریم هرچند همه این عوامل بستگی به همت و تلاش بازیکنان دارد.

وی ادامه داد: خدارا شاکریم بزرگترهای تیم به این مسئله واقف هستند و به جوانان انتقال می‌دهند و همه پشت هم هستیم تا بتوانیم این تیم را به عنوان تیم استان مرکزی در آخر فصل، سربلند تحویل دهیم که همه این موارد ملزم به تلاش بازیکنان است که همانند هفته گذشته تمرین زیادی انجام شده است تا بتوانیم بازی فردا را، یک بازی خوب رقم بزنیم.

مربی تیم آلومینیوم اراک عنوان کرد: 100 درصد، ما به دنبال بهبود روند و امتیاز خوب هستیم که همه عملکرد و کارهایی که در طول هفته وجود دارد در 90 دقیقه بازی مشخص می‌شود که آن هم بستگی به تلاش خوب بچه‌ها است چراکه تا حریم خط سفید چمن در اختیار ما قرار دارند و بعد از اینکه وارد زمین می‌شوند همه عوامل بستگی به بغل‌پا زدن، پاس خوب،دویدن خوب بازیکنان و دریافت نتیجه خوب  بازی مربوط است که همه مکمل پشت هم بودن است و امیدواریم این اتفاق بیفتد و نتیجه خوبی کسب کنیم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.