باشگاه پرسپولیس به اسامی مطرح شده برای خرید زمستانی این تیم واکنش نشان داد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در اطلاعیه سایت باشگاه پرسپولیس در این خصوص آمده: «در روزهای گذشته شاهد انتشار شایعات گوناگون درباره گزینه‌های موردنظر پرسپولیس برای خرید زمستانی بوده‌ایم که هیچ‌یک صحت ندارند. شاید در آینده بعضی از این انبوه اسامی در فهرست خرید هم قرار بگیرند، ولی عدم صحت شایعات کنونی به این اعتبار از سوی باشگاه اعلام می‌شود که یحیی گل‌محمدی هنوز نفرات موردنظر خود را به مدیرعامل اعلام نکرده است.

سرمربی تیم با توجه به نیازهایی که احساس کرده است، در حال بررسی گزینه‌هاست تا پس از جمع‌بندی، گزینه‌های موردنظر خود را به باشگاه معرفی کند. با این اوصاف، نام‌هایی که این روزها مطرح می‌شود در خوشبینانه‌ترین حالت، اگر با نیت برهم زدن تمرکز پرسپولیس و آرامش تیم نباشد، صرفا برای بازارگرمی است.»

در ادامه این اطلاعیه نوشته شده: «ضمن اینکه این سؤال هم مطرح می‌شود که چرا با وجود رسیدن به فصل نقل و انتقالات، فقط پرسپولیس است که مورد هجوم شایعات این‌چنینی قرار می‌گیرد و خبری از بحث و گمانه‌زنی درباره دیگران نیست. خود این موضوع گواه مسائل فراوانی است که باعث می‌شود هواداران پرسپولیس نسبت به جزئیات آگاهی بیشتری داشته باشند.»

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.