پاشازاده: کاملا مخالف برکناری سرمربی هستم

مدافع سابق استقلال می‌گوید الآن زمان خوبی برای تغییر مربی در استقلال خوب نیست.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 مهدی پاشازاده، پیشکسوت استقلال، در خصوص عملکرد نه چندان خوب و شکست این تیم برابر تراکتور و در پی آن انتقاداتی که از ریکاردو ساپینتو می‌شود، گفت: «وقفه طولانی‌مدت در برگزاری بازی‌های‌ لیگ معمولا بالانس تیم‌ها را به هم می‌زند و آن‌ها را از آمادگی دور می‌کند، ولی برای تیم‌های پایین جدولی خوب است. استقلال نیز به همین دلیل بعد از جام جهانی و پیگیری مسابقات عملکرد خوبی نداشت. جدا از این موضوع، اتفاقات فوتبال و اینکه داور به اشتباه یک گل سالم را مردود اعلام کند، می‌تواند تاثیرگذار باشد. به‌هرحال، انتقاد از تیم بازنده و سرمربی آن در فوتبال طبیعی است.»

او در مورد حواشی مطرح شده پیرامون استقلال و شایعه برکناری ساپینتوی پرتغالی ادامه داد: «اختلاف استقلال با صدر جدول فقط پنج امتیاز است، پرداختن به حواشی فقط باعث تفرقه در تیم می‌شود، کاملا با برکناری ساپینتو مخالفم. این مربی عملکرد بدی نداشته و باید قبول کرد به‌خاطر قهرمانی فصل گذشته استقلال، مقداری فشار روی سرمربی طبیعی است و نباید به‌راحتی از کنار چنین موضوعی گذشت. چه اینکه استقلال تا قبل از جام جهانی روند قابل‌قبولی داشت و مطمئنا با از سرگیری مسابقات و برگشتن بازیکنان مصدوم مجددا تیم روی دور خواهد افتاد.»

پاشازاده در مورد اتهام کم‌کاری به بعضی از بازیکنان استقلال گفت: «شایعه کم‌کاری بازیکنان را رد می‌کنم. بحث کم‌کاری را یک عده دارند مطرح می‌کنند و اصلا نباید به آن دامن زد، چون شایسته بچه‌های استقلال نیست. این بچه‌ها دارند برای تیم زحمت می‌کشند و هیچ‌کس حاضر نیست حتی یک ثانیه از انجام چنین کارهایی را بپذیرد و حتی طرح چنین موضوعاتی هم صورت خوشی ندارد.»

پاشازاده درباره قهرمانی پرسپولیس، رقیب دیرینه استقلال، در نیم فصل اول افزود: «فارغ از بحث اهمیت داشتن یا نداشتن‌ قهرمانی نیم فصل، چگونگی ادامه کار در نیم فصل دوم و نقش هیئت مدیره و مدیرعامل باشگاه بسیار مهم است، امیدوارم حواسشان به تیم باشد و تصمیمات درستی بگیرند.»

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.