انقلاب یحیی در ترکیب برابر حریف دسته اولی؟

یحیی گل محمدی در اولین گام از جام حذفی برابر حریف دسته اولی با ترکیب متفاوت در استادیوم آزادی حاضر خواهد بود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 پرسپولیس بعد از چند فصل ناکامی در جام حذفی اینبار قصد دارد با جدیت بالایی این رقابت را دنبال کند و آنها طبق قرعه در اولین گام برابر ون پارس دسته اولی حاضر خواهند شد.

با این حال یحیی گل محمدی قصد دارد برای این جدال تغییراتی در ترکیب تیمش ایجاد کرده و از نفراتی که کمتر فرصت بازی یافته‌اند در ترکیب اصلی سود برده تا ضمن بالا بردن انگیزه آنها، از پتانسیل این نفرات نیز در راستای دستیابی به نتیجه مطلوب سود ببرد.

ابهام در بازی بیرانوند یا گوهری؟

بیرانوند در تمام دیدارهای لیگ به کار گرفته شده و حضور در جام جهانی و اتفاقاتی که در این رقابت‌ها با مصدومیت سختی که پشت سر گذاشته، شاید با احتمال استراحت در این دیدار همراه باشد. در صورتی که شماره یک سرخپوشان در این جدال با نظر یحیی گل محمدی استراحت کند، این فرصت نصیب احمد گوهری خواهد شد تا بار دیگر با حضور در ترکیب، به دنبال نمایش توانایی‌های خود باشد. معمولا تیم‌ها در جام حذفی با گلر دوم به میدان می‌روند و بعید نیست یحیی برای این جدال نیز تصمیم به سود بردن از احمد گوهری بگیرد.

در ترکیب خط دفاعی تغییرات احتمالی به این شکل خواهد بود که فرصت استراحت به مرتضی پورعلی گنجی که طی مدت اخیر بازی‌های پرفشاری را در لیگ و جام جهانی دنبال کرده، فراهم خواهد شد. گولسیانی و فرشاد فرجی در قلب دفاعی به میدان خواهند رفت و در سمت راست نیز وحدت حنانوف فرصت بازی به دست خواهد آورد. در سمت چپ نیز علی نعمتی از سوی یحیی گل محمدی به کار گرفته خواهد شد.

کمال کامیابی نیا و سینا اسدبیگی نیز در پست هافبک دفاعی برای سرخپوشان به میدان می‌روند و سروش رفیعی نیز بعد از مدت‌ها تجربه حضور فیکس در ترکیب تیم را خواهد داشت . سیامک نعمتی دیگر بازیکنی که در این فصل کمترین فرصت نصیب او شده نیز دیگر بازیکنی است که گزینه احتمالی حضور فیکس در ترکیب سرخپوشان برابر ون پارس باشد.

محمد عمری ستاره این روزهای پرسپولیس نیز در خط حمله به کار گرفته خواهد شد و باید دید مقابل تیم دسته اولی ون پارس چه نمایشی خواهد داشت. امید عالیشاه نیز بعد از پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت به ترکیب اصلی بازخواهد گشت تا به عنوان کاپیتان سرخ‌ها این تیم را در زمین برای دستیابی به نتیجه مدنظر رهبری کند.

احمد گوهری

علی نعمتی

گئورگی گولسیانی

فرشاد فرجی

وحدت حنانوف

کمال کامیابی نیا

سینا اسدبیگی

سروش رفیعی

سیامک نعمتی

امید عالیشاه

محمد عمری

دیدار دو تیم ساعت 15 امروز و در استادیوم آزادی برگزار خواهد شد.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.