سرمربی پرتغالی سپاهان گفت تنها به فکر شکست سایپا در جام حذفی هستند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

ژوزه مورایس در نشست خبری پیش از دیدار سپاهان مقابل سایپا در مرحله یک‌شانزدهم نهایی جام حذفی گفت: همانطور که مستحضر هستید و نتایج دیدارهای امروز جام حذفی را دیدید، مسابقات آسانی نبود و هیچ تیمی کار راحتی نداشت. همانطور که قبلاً گفتم جام حذفی یک مسابقه‌ای است که باید در آن از قدرت‌مان استفاده کنیم. می‌دانیم که جام حذفی متفاوت با لیگ است. ما در مسیر خوبی هستیم و آماده رقابت در جام حذفی.

وی به دشواری کار تیمش در مسابقات جام حذفی اشاره کرد و گفت: قصد ما پیروزی در بازی فردا مقابل سایپا و در نهایت رسیدن به فینال جام حذفی است. ما به تیم سایپا احترام می‌گذاریم و می‌دانیم که دارند می‌جنگند برای حضور دوباره در لیگ برتر، الان جایگاه خوبی در لیگ دسته اول دارند و از بازیکنان باتجربه‌ای بهره می‌برند. در کل فکر می‌کنم بازی رقابتی خوبی داشته باشیم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان همچنین ادامه داد: می‌دانیم که باید از حداکثر قدرت خود استفاده کنیم و به نتیجه موردنظرمان برسیم. در بازی فردا هم تیم ما و هم سایپا ظرفیت برد را داریم. تیم ما تیم خوبی است و باید ببینیم فردا در زمین بازی چه نتیجه‌ای رقم خواهد خورد.

 
«کادر فنی تیم فوتبال سایپا اعلام کرده است که در بازی فردا از بازیکنان جوان خود و نفراتی که کمتر فرصت بازی پیدا کرده‌اند، استفاده خواهد کرد، این مسئله چقدر می‌تواند روی عملکرد و برنامه‌های شما تأثیر بگذارد؟»، مورایس در پاسخ به این پرسش گفت: می‌دانید از همه دسته‌ها در جام حذفی هستند و هر تیم و بازیکنی که به‌عنوان یک تیم وارد زمین می‌شود برای ما قابل احترام است و ما برای اینکه به حریف‌مان احترام بگذاریم از تمام توان خود بهره خواهیم برد.

وی در واکنش به شایعات مربوط به جدایی رشید مظاهری و محمد نژادمهدی از تیم سپاهان هم به خبرنگاران گفت: الان در پنجره نقل‌وانتقالات هستیم و خُب شایعات هستند و شایعات تا زمانی که به صورت رسمی اعلام نشود، شایعه است.

خبرنگاری با یادآوری کشیده شدن بازی پرسپولیس مقابل ون پارس به ضربات پنالتی از مورایس در مورد اینکه اگر مسابقه تیمش مقابل سایپا به ضربات پنالتی بکشد، آیا آمادگی رقابت در این بخش از بازی را خواهند داشت سؤال کرد که وی در پاسخ گفت: اگر بازی به پنالتی بکشد، ما آماده رقابت در ضربات پنالتی هستیم، اما نباید بگذاریم کار به آنجا بکشد. ما تمرکزی روی تمرین پنالتی نداشتیم، اما همیشه بازیکنانی آماده پنالتی زدن داریم.

مورایس در پایان گفت: آرزو می‌کنم اگر هوا اجازه بدهد و زمین کیفیت خوبی داشته باشد، بازی خوبی مقابل سایپا داشته باشیم. فردا فقط یک احساس ناراحتی دارم و آن هم غیبت تماشاگران و هواداران ما در ورزشگاه است. امیدوارم فردا از تماشای بازی ما لذت ببرند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.