گئورگی گولسیانی مدافع گرجستانی پرسپولیس در بین ۱۰ گلزن برتر خارجی این باشگاه قرار گرفت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

یکی از خریدهای تابستانی پرسپولیس گئورگی گولسیانی مدافع گرجستانی بود. این بازیکن که چند سالی است در فوتبال ایران حضور دارد و در تیم‌هایی چون ذوب آهن، سپاهان و نساجی هم سابقه بازی دارد، در حالی امسال به پرسپولیس آمد که خیلی‌ها او را خرید موفقی برای این تیم نمی‌دانستند و معتقد بودند به کار پرسپولیس نمی‌آید.

با این حال گولسیانی نه تنها عملکرد خوبی در این فصل داشته و یکی از بهترین‌های پرسپولیس به حساب می‌آید، بلکه در دربی فرشته نجات تیمش لقب گرفت و در جریان تساوی دو بر دو مقابل استقلال موفق شد هر دو گل تیمش را به ثمر برساند.

مدافع گرجستانی قرمزها در بازی مقابل نساجی و ون پارس هم موفق به گلزنی شد تا جزو بهترین گلزنان این فصل قرار بگیرد. گولسیانی با ۴ گلی که در این فصل به ثمر رساند، در بین برترین گلزنان خارجی پرسپولیس هم قرار گرفت.

این بازیکن در کنار تیاگو فراگا هافبک برزیلی سابق پرسپولیس مشترکا دهمین گلزن برتر خارجی این تیم به حساب می‌آیند.

نکته جالب اینجاست که گولسیانی تنها یک نیم فصل در پرسپولیس بازی کرده و در ادامه فصل و حتی سال آینده هم این فرصت را دارد تا با افزایش تعداد گل‌هایش برای پرسپولیس ، در رتبه بندی خارجی‌های گلزن این باشگاه جایگاه بالاتری پیدا کند. گفتنی است آلن ویتل بهترین گلزن خارجی تاریخ باشگاه پرسپولیس به حساب می‌آید.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.