لوکادیا به عنوان گزینه تقویت خط حمله لوتسرن مطرح شده اما عقد این قرارداد به دلیل بالاتر بودن مبلغ درخواستی لوکادیا از استاندارد‌های مالی سوئیس ممکن نیست.

به گزارش فرتاک ورزشی،

یورگن لوکادیا مهاجم هلندی پرسپولیس پس از گذشت تنها ۱۱ هفته از لیگ برتر ، ایران را ترک کرد و از پرسپولیس جدا شد.

لوکادیا در حال حاضر به دنبال یافتن تیم جدیدی است و از باشگاه‌های مختلف به عنوان مقصد احتمالی او یاد می‌شود.

در روز‌های گذشته لوکادیا یکی از بازیکنانی بود که نام او برای تقویت خط حمله تیم لوتسرن در لیگ سوئیس مطرح شده بود. با این حال طبق اعلام وب سایت ۲-۴-۴ عقد قرارداد با لوکادیا برای لوتسرن ممکن نیست چرا که قرارداد این مهاجم هلندی بالاتر از استاندارد‌های مالی در سوئیس است که این بازیکن ۲۹ ساله درخواست می‌کند.

ن رسانه مدعی شدلوکادیا در باشگاه سابق خود یعنی پرسپولیس حقوق پایه ۷۵۰ هزار یورو خالص را در قراردادش امضا کرده بود؛ مبلغی که لوکادیا آن را برای تیم جدیدش هم مطالبه می‌کند.

در حال حاضر باشگاه‌هایی از ترکیه و یونان به جذب لوکادیا علاقه نشان داده اند. باشگاه سیواس اسپور ترکیه یکی از تیم‌های خواهان مهاجم هلندی و سابق پرسپولیس است و این بازیکن هم مبلغی در حدود ۷۰۰ هزار یورو خالص برای عقد قرارداد درخواست کرده است.

پس از جدایی لوکادیا از پرسپولیس مشخص شد این بازیکن چیزی در حدود ۵۴۰ هزار یورو از این باشگاه ایرانی دریافتی داشته است؛ آنهم در شرایطی که لیگ برتر حتی به پایان نیم فصل اول هم نرسیده بود.

این مهاجم در ۹ دیداری که برای سرخپوشان ایران به میدان رفت، ۶ گل به ثمر رساند و هنوز هم بهترین گلزن پرسپولیس محسوب می‌شود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.