هنوز ساعتی از شکست استقلال مقابل سپاهان نگذشته بود که طرفداران تیم تهرانی مدافع باتجربه تیمشان را آماج حملات خود قرار دادند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

سیاوش یزدانی که با بازوبند کاپیتانی در دیدار تیمش مقابل سپاهان در اصفهان به میدان رفته بود پس از ارائه ۹۰ دقیقه فوتبال سنگین مقابل سپاهان توسط هم تیم هایش در وقت‌های تلف شده پایان بازی با یک خطا درون محوطه ۱۸ قدم زمینه ساز به ثمر رسیدن گل دوم تیم اصفهانی از روی نقطه پنالتی شد.

طرفداران استقلال که بابت اتفاقات اخیر به شدت از این بازیکن گله‌مند بودند باز هم مثل هفته های گذشته بلافاصله در فضای مجازی علیه او موضع گیری کردند.

استقلالی‌ها با اشاره به جوابی که سیاوش یزدانی مقابل یک کمپ زنده یاد ناصر حجازی به یک هوادار داد، همچنین اشتباهش روی گل تراکتور (در جام حذفی) خطاب به او نوشتند: «آقای دکتر سیاوش! مهاجمی که پشت دروازه حرکت می کند را چرا می زنی تا زحمات کل تیم نابود شود؟»

طرفداران استقلال با اشاره به قرارداد سنگین این بازیکن و حضورش در این فصل نوشتند: «آقای دکتر! شما کلا ۴ بار در این فصل برای ما بازی کرده‌ای که هیچ یک برای ما به درد نخورده!» آنها آرزو می کردند عارف غلامی هرچه زودتر به ترکیب تیم استقلال برگردد تا ترکیب مدافعان میانی استقلال دوباره مثل قبل شود.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.