حامد پاکدل می‌گوید شرایط برای کمک کردن به پرسپولیس فراهم نبود و با بخشیدن تمام مطالباتش از این تیم جدا شده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

حامد پاکدل که در این فصل نتوانست نقش موثری در پرسپولیس داشته باشد، پس از یک و نیم فصل حضور در این تیم از جمع سرخ‌ها جدا شد. این مهاجم که فصل پیش با پنج گل زده یکی از بهترین گلزنان پرسپولیس شده بود توضیحاتی را در خصوص جدایی‌اش از این تیم در اینستاگرامش منتشر کرد.

پاکدل نوشت: سلام‎ به همه‌ی هواداران باشگاه بزرگ پرسپولیس. خدارا شاکرم بابت فرصتی که به من داد تا بتوانم به آرزوی کودکی وقلبی‌ام که پوشیدن لباس تیم پرسپولیس بود برسم و این شیرین‌ترین و زیباترین لحظه‌ی زندگی ورزشی‌ام بود که بی‌صبرانه منتظرش بودم تا به واقعیت تبدیل شود.

او ادامه داد: برای رسیدن به تیمی که دوستش داشتم تا آخرین لحظه صبر کردم و پیشنهادات عالی تیم های دیگر را باشرایط فوق العاده، علی الخصوص تیم خوب و پرهوادار استقلال را نپذیرفتم تا به چیزی که آرزو داشتم برسم.

یک فصل و نیم درکنار شما هواداران و خانواده بزرگ پرسپولیس بودم و همیشه با تمام توانم برای شاد کردن شما تلاش کردم. خواست خدا بود که توانستم با کمترین دقایقی که فرصت بازی داشتم، بهترین و گلزن‌ترین مهاجم لیگ از لحاظ گلزنی با دقایق اندک حضور بازی با زدن ۵ گل شوم و هواداران را خوشحال کنم.

او در مورد جدایی و بخشیدن مطالباتش گفت: یک فصل و نیم دیگر با پرسپولیس قرارداد داشتم اما شرایط برای کمک کردن فراهم نبود و به لطف آقا یحیی و مدیرعامل باشگاه، آقای درویش توانستم به صورت توافقی جدا شوم. در مورد بخشیدن تمام مطالباتم باید بگویم این کوچک‌ترین کاری بود که من می‌توانستم انجام دهم و این را از مکتب بزرگ پرسپولیس یادگرفتم که عشق خریدنی نیست. درآخر هم ازهمه‌ی هواداران عزیز که همیشه به من لطف داشتند و حمایتم کردند و باشگاه بزرگ پرسپولیس، سرمربی، بازیکنان، کادرپزشکی، ماساژور و تدارکات تشکر می‌کنم. امیدوارم دعای خیرتان بدرقه ادامه‌ی راه من باشد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.