بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال به موفقیت شاگردان ساپینتو خوش‌بین است و اعتقاد دارد آبی‌پوشان می‌توانند در ادامه لیگ با سپاهان و پرسپولیس برای قهرمانی رقابت کنند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

صادق ورمزیار درباره پیروزی لحظات آخری استقلال مقابل گل‌گهر اظهار داشت: به نظر من ما از هر دو تیم یک بازی خوب را شاهد بودیم. استقلال خیلی خوب بازی را شروع کرد و اگر بازیکنان این تیم قدر موقعیت‌ها را می‌دانستند همان ابتدای بازی می‌توانستند به گل برسند. در ادامه مسابقه هم برخلاف جریان بازی گل‌گهر به گل رسید و بازیکنان استقلال با استرس و تمرکز پایین بازی کردند و به نوعی کارایی بازیکنان نصف شد.

وی با تمجید از عملکرد گل‌گهر مقابل استقلال افزود: از تیم‌های ‌قلعه‌نویی باید همین انتظار را داشت که فوتبال خوبی بازی کنند. گل‌گهری‌ها مقابل استقلال هم روز خوبی را پشت سر گذاشتند و به گل هم رسیدند و حتی شانس پیروزی هم داشتند. گل‌گهر یک تیمی است که از تمام توانایی فنی نفراتش استفاده می‌کند و به عقیده من قلعه‌نویی نقش مهمی در ثبات و تغییر جایگاه این تیم داشته است. با توجه به اینکه این تیم دو سه سال است که به لیگ برتر صعود کرده است، اما تبدیل به یک تیم باشخصیت شده که با مدعیان قهرمانی لیگ رقابت می‌کند.

بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال درباره پیروزی آبی‌پوشان که در لحظات پایانی بازی به دست آمد، عنوان کرد: استقلال در نیمه دوم بازی را در دست گرفت و موقعیت‌های زیادی خلق کرد که خیلی زودتر می‌توانست کار را تمام کند. با این حال هرچه از زمان بازی می‌گذشت بازیکنان با استرس بیشتری بازی می‌کردند. به هر حال تیم مقابل هم بازیکنان خوبی در اختیار داشت و برای حفظ نتیجه تلاش می‌کردند. ساپینتو خیلی خوب در دقایق پایانی دست به تغییر در ترکیب تیمش زد و با آمدن رمضانی و میرزایی تیم جان تازه‌ای گرفت و بازی کردن میرزایی در جناح چپ تصمیم خوبی بود از سوی سرمربی تیم، چون معمولاً این بازیکن در این پست بازی نکرده بود، اما میرزایی توانست جواب اعتماد ساپینتو را بدهد و در پیروزی استقلال نقش مهمی ایفا کرد.

ورمزیار در پایان در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه «شانس کدام تیم برای قهرمانی بیشتر است؟»، تصریح کرد: هر چهار تیم بالای جدول شانس یکسانی برای قهرمانی دارند. به نظر من تراکتور هم اگر مقابل پرسپولیس نتیجه می‌گرفت می‌توانست در این جمع قرار بگیرد. من به موفقیت استقلال در لیگ خوشبین هستم و فکر می‌کنم آبی‌پوشان در بازی‌های آینده می‌توانند خودشان را هر چه بیشتر به پرسپولیس و سپاهان نزدیک‌تر کنند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.