این بازی می تواند خیلی از معادلات لیگ‌ را مشخص کند و یا بهم بریزد.

علی مسعودی؛ قطعا حساس‌ترین بازی هفته بیست و سوم و شاید هم فصل همین بازی پرسپولیس و سپاهان باشد که برنده آن می‌تواند نیمی از  راه رسیدن به جام قهرمانی را طی کند، به خصوص اگر برنده میدان سپاهان باشد که بیش از نیمی از جام را سپری می کند و یکه تاز صدر جدول می شود.

فاصله یک امتیازی دو تیم از هم حساسیت مسابقه را چنان بالا برده که نه شاگردان مورایس دوست دارند بازنده میدان باشند و نه شاگردان یحیی گل محمدی که اگر بازنده میدان شوند فاصله شان با صدر جدول به چهار امتیاز می رسد. تساوی در این مسابقه هم بیش از همه استقلال را خوشحال می‌کند تا شاید با شکست فولاد به صدر جدول بیشتر نزدیک شود.

هر دو تیم آنقدر بازیکن اسمی و آماده دارند که نیازی به نام‌ بردن آنها نیست و همه از نفرات شناخته‌ شده‌ای هستند که کلی انگیزه دارند؛ به خصوص نفراتی که سابقه پوشیدن پیراهن دو و البته‌ استقلال را در کارنامه دارند و به دنبال اثبات‌ خودشان هستند.

ناگفته نماند همین چند وقت پیش دو تیم‌ در جام حذفی به مصاف هم رفتند که پرسپولیس در اصفهان با نتیجه ۴ بر دو‌ به برتری رسید و یک‌ مدعی را از جام‌ حذفی کنار زد که قطعا این مسابقه حتی حکم بازی انتقامی برای زردپوشان اصفهانی نیز محسوب می‌شود.
دیدار رفت دو تیم با تساوی بدون گل به پایان رسید که بعید است در دیدار برگشت گلی از خط دروازه ها عبور نکند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.