در انتظار افزایش برتری با خودزنی سرخابی‌ها؛

سرمربی تیم فوتبال سپاهان پیش از مصاف برابر مس رفسنجان، برخلاف انتظارات به صحبت علیه عملکرد داوری پرداخت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 شکست در تبریز حسابی سپاهان را به دردسر انداخت و آن‌ها اختلاف قابل‌توجهی که با پرسپولیس و استقلال ایجاد کرده بودند را از دست دادند، تا 5 هفته پایانی مسابقات لیگ بیست و دوم در اوج هیجان دنبال شود.

یک هفته بعد در شرایطی که پرسپولیس و استقلال حداقل روی کاغذ حریفان آسان‌تری در مقایسه با سپاهان داشتند، مورایس و شاگردانش به‌شدت تحت فشار قرار گرفتند و در همین مدت به‌شدت نسبت به لیرزپراکنی در یادگار امام تبریز و اعلام‌نشدن دو پنالتی این تیم مقابل تراکتور اعتراض کردند.

این موضوعی بود که برخلاف انتظار اهالی فوتبال در کنفرانس خبری پیش از مسابقه برابر مس رفسنجان از سوی ژوزه مورایس نیز به آن پرداخته شد و او با کنایه‌زدن به استقلال و پرسپولیس بر این موضوع تأکید کرد که سپاهان گل سرسبد نیست و خیلی توجهی به آن نمی‌شود.

پس از این صحبت‌ها که با انتقاد برخی رسانه‌ها نسبت به تغییر رفتار مورایس هم همراه شد، سپاهان هر طور بود، توانست از ورزشگاه نقش‌جهان با امتیازات کامل خارج شود تا با توجه به پیروزی سرخابی‌ها، همچنان این رقابت فشرده و نفس‌گیر در 4 هفته پایانی ادامه داشته باشد.

البته باید حتماً به این نکته اشاره داشت که بخشی از این آرامش قابل‌توجه در چهره مورایس که در آخرین تمرین طلایی‌پوشان در باغ فردوس دیده می‌شود، به‌دلیل رویارویی سرخابی‌ها در هفته بیست و هفتم لیگ برتر است که به او و شاگردانش فرصت می‌دهد بار دیگر برتری خود را حداقل با یکی از دو تیم رقیب یا هر دوی آن‌ها (در صورت کسب تساوی در دربی) افزایش دهند.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.