سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازی خیلی سختی برای هر دو تیم بود، یک بازی فیزیکی، درگیرانه و تاکتیکی.

به گزارش فرتاک ورزشی،

یحیی گل‌محمدی پس از پیروزی 2 بر یک پرسپولیس مقابل گل‌گهر در نشست خبری اظهار داشت: خوشحالیم بابت صعود از این مرحله. بازی خیلی سختی برای هر دو تیم بود، یک بازی فیزیکی، درگیرانه و تاکتیکی. در نیمه اول خیلی خوب توپ را به جریان انداختیم و به بازی سرعت دادیم و از فضاهایی که به وجود آمد خیلی خوب استفاده کردیم. به دو گل خیلی خوب هم رسیدیم؛ این ‌گل‌ها در جریان بازی و روی کارهای تمرین شده بود. این برد را به هواداران‌مان تبریک می‌گویم. به بازیکنان باید خیلی خسته نباشید و تبریک بگویم. آنها فشار سختی را تحمل می‌کنند و هفته‌های آخر لیگ است. ما در هر دو جام مدعی هستیم و شرایط خوبی داریم. امیدوارم با یک همدلی و اتحاد خوب بتوانیم این روند را ادامه دهیم. کار هنوز تمام نشده و بازی‌های اصلی ما مانده است. پنج فینال در پیش داریم و برای هر کدام نمی‌توان واژه‌ای جز فینال به کار ببرم. امیدوارم این روند را ادامه دهیم.

وی ادامه داد: بازی خیلی سختی بود. گل‌گهر به لحاظ فیزیکی و قدی یکی از تیم‌های خوب لیگ است و در نیمه دوم هم فشار زیادی آورد، ولی خوب دفاع کردیم. می‌توانستیم به گل سوم برسیم و بازی را برای خودمان راحت کنیم. بچه‌ها هم جانانه دفاع کردند و خدا را شکر توانستیم بازی را ببریم.

سرمربی پرسپولیس درباره اینکه چرا از داور کارت زرد گرفت، گفت: دقایق آخر بازی صحنه جلوی من اتفاق افتاد، ولی من اصلاً آن را خطا ندیدم. من نسبت به این صحنه معترض شدم و کارت زرد دریافت کردم.

گل‌محمدی در مورد اینکه به نظرش آیا بهتر است در مرحله بعد با استقلال مواجه شوند یا ترجیح می‌دهد دربی را در فینال شاهد باشیم، تصریح کرد: تیمی که می‌خواهد قهرمان شود فرقی ندارد در نیمه نهایی با چه تیمی بازی کند. فکر می‌کنم هر قرعه‌ای باشد ما استقبال می‌کنیم. هدف‌مان این است که در هر دو جام بتوانیم موفق شویم. واقعاً برای من هیچ فرقی ندارد؛ هر تیمی تمرکز داشته باشد، بتواند تمرینات خوبی را پشت سر بگذارد و در عین حال از لحاظ ذهنی قوی باشد، می‌تواند بازی را ببرد. ما روند خوبی داریم و باید این روند را حفظ کنیم و در این مسیر به هر تیمی بخوریم از آن استقبال می‌کنیم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.