عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس مدعی است استقلال حق ۱۵ تیم لیگ برتری را در تبلیغات محیطی خورده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

حسین خبیری پس از برتری یک بر صفر پرسپولیس مقابل پیکان اظهار داشت: بازی پُرفشار و سنگینی بود. حساسیتش هم فقط به خاطر صدرنشینی ما بود. علیرغم اینکه بازی سنگینی بود بچه‌ها تا دقیقه 90 زحمت کشیدند و ناامید نشدند. هواداران هم تا آخر بازی تشویق کردند. خدا را شکر سه امتیاز را گرفتیم و صدرنشینی‌مان را تثبیت کردیم. سه امتیاز هفته‌های آخر مهم و حیاتی است. این فشارها و استرس‌ها هم به خاطر هفته‌های آخر است.

وی در واکنش به صحبت‌های سرپرست باشگاه استقلال در مورد پرسپولیس تصریح کرد: خدا را شکر تا الان رفیق‌مان آقای کریمی و باشگاه‌شان؛ نمی‌خواهم بگویم سازمان لیگ در اختیارشان بوده است. اینها تا الان از صداقت و همراهی سازمان لیگ سوءاستفاده کردند و یک سال حق 15 تیم لیگ برتر را به خاطر تبلیغات محیطی خوردند. مدیر سابق این باشگاه آمد که تبلیغات محیطی را بگیرد، اما نگرفت. این حرف من نیست و شما می‌توانید با مدیران فولاد و آلومینیوم صحبت کنید. چطور به خودشان اجازه می‌دهند حق باشگاه‌های دیگر را بخورند و نه حق سازمان لیگ را دادند و نه دیگر باشگاه‌ها را!

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: ما کی تعیین کردیم در آزادی بازی کنیم؟ ما میهمان بودیم و گفتیم باید از حضور هواداران‌مان بهره‌مند شویم. اگر عدالت این است که شما با هوادارتان بازی کنید ما بدون هوادار، پس این چه عدالتی است؟! اصلاً بازی را در کرج می‌انداختید؛ حرف ما این بود که هر جا بازی برگزار شود هواداران ما حق دارند، بیایند. آقایان فنی نتیجه نمی‌گیرند و ربطش می‌دهند به بازی ما.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.