فضای بازی پیکان به هوادار منتقل شد؛

در نامه ارسالی سازمان لیگ خطاب به مدیر کل انتظامی و امنیتی استانداری تهران جمله کوتاهی نهفته بود که بر ابهاماتی که در چند وقت اخیر به وجود آمده است می‌افزاید.

به گزارش فرتاک ورزشی،

ظهر روز دوشنبه رسانه ورزش سه از نامه سازمان لیگ به شورای تامین استانداری تهران به طور اختصاصی پرده برداری کرد که پیرو نامه ارسالی باشگاه هوادار، سازمان لیگ نیز پیگیری درخواست باشگاه میزبان را در اولویت قرار داد.

اما در متن نامه ارسالی سازمان لیگ خطاب به مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری تهران به درخواست رسمی باشگاه هوادار بابت میزبانی در ورزشگاه خانگی آنها یعنی پاس قوامین تهران با حضور تماشاگران اشاره شده که به کار بردن سه لغت (با حضور تماشاگران)بسیار حاشیه ساز بوده است!

پیگیری خبرنگار رسانه‌ورزش سه و مشاهده سند نامه ارسالی باشگاه هوادار به سازمان لیگ اما نشان می دهد که بنفش پوشان تهرانی صرفا به برگزاری دیدار در ورزشگاه خانگی خود یعنی پاس قوامین تهران تاکید داشته‌اند و اگر چه با تخصیص ده درصد ظرفیت ورزشگاه پاس قوامین تهران که چیزی معادل هشتصد نفر می‌شود به باشگاه میهمان مخالفتی ندارند، اما در متن نامه خود به آن اشاره‌ای نکرده اند. در واقع این موضوع نه در صلاحیت آنها است و طبیعتا نه به نفع آن‌ها و سازمان لیگ به نظر باید پاسخ دهد که چه طور برگزاری با تماشاگر دیدار هوادار و پرسپولیس را به درخواست نماینده غیرسرخابی پایتخت نسبت داده است!

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.