می‌ترسیم با کمبود امکانات عدالت رعایت نشود؛

مربی تیم فوتبال گل‌گهر می‌گوید تنها دغدغه این تیم برای بازی روز آینده برابر پرسپولیس کمبود امکانات تیم داوری مسابقه است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

مجتبی سرآسیایی مربی گل‌گهر که فرصت حضور در نشست خبری پیش از مصاف با پرسپولیس را پیدا نکرد، با انتشار ویدئویی درباره بازی حساس روز آینده تیمش صحبت کرده است.

او در شروع صحبت‌هایش با اشاره به آمادگی بالای این تیم می‌گوید: در رابطه با بازی حساس روز آینده با تیم بزرگ پرسپولیس باید بگوییم از هر جهت آماده هستیم برای رویارویی و این تقابل بزرگ. یک شرایط خاص و حساس. مقابل هواداران تیم محبوب پرسپولیس. از هر جهت برای این بازی آماده هستیم. بچه ها به شرایط بازی واقف هستند.

او ادامه داد: آمادگی کامل داریم و می‌دانیم که این بازی علی‌رغم شرایطی که دارد و با توجه به حضور هواداران پرسپولیس یک ویترین بزرگ است، به بازیکنان تاکید کرده‌ایم که این بازی یک توقیف کننده بزرگ هم هست و می‌تواند عدم تمرکز ما را مجازات کند. حتی اگر درصد کمی تمرکز نداشته باشیم روبروی تیم پرسپولیس، قطعا مجازات خواهیم شد. با تمرکز صد در صدی و انگیزه بالا وارد این بازی خواهیم شد.

سرآسیایی در ادامه با اشاره به شرایط تیم فوتبال گل‌‎گهر اضافه کگرد: این بازی برای خودمان هم حساسیت های خودش را دارد. انگیزه های خودمان را داریم. هم از نظر جدولی و کسب سهمیه اسیای و هم اینکه این تقابل بزرگ و این ویترین بزرگ برای همه فوتبالی‌ها و همینطور بازیکنان و مربیان است و انگیزه های بزرگی ایجاد خواهد کرد. کاملا حساسیت این بازی را درک می‌کنیم.

1718540

سرآسیایی درمورد نتایج گل‌گهر در هفته‌های اخیر توضیح داد: در چند بازی گذشته علی رغم توانایی‌هایی که داشتیم و کیفیتی که ارائه کردیم، نتوانستیم به نتیجه دلخواه برسیم. این بازی جای جبران این مسئله برای خودمان هست. به همین دلیل انگیزه های بزرگی برای این بازی داریم.

او در پایان با تاکید بر دغدغه‌ای که گل‌گهری‌ها در بازی روز آینده دارند، اضافه کرد: تنها دغدغه ما نه تماشاگران زیاد و با تعصب پرسپولیس هستند که فردا به استادیوم می‌آیند. نه فشار بازی است، و نه تیم فنی و خوب پرسپولیس که مدعی اصلی قهرمانی هستند. با وجود داوران بسیار خوب و با کیفیتی که داریم، دغدغه بزرگ ما برای بازی فردا نبودن امکانات برای داوران است. باید بگوییم که به خاطر امکانات حداقلی گاهی عدالت برقرار نمی‌شود. امکانات بسیار مهمی که در تمام این مدت تهیه نشده است و قطعا در کیفیت آنها تاثیرگذار است. دغدغه بزرگ ما نداشتن امکانات برای داوران خیلی خوب و با کیفیت ماست که می‌ترسم بازی مهم فردا از مدار عدالت خارج شود. امیدواریم برای این موضوع یک فکری بشود که در اولین فرصت، امکانات حداقلی برای داوری ما فراهم شود.

مجتبی سرآسیایی با نوید دادن به هواداران که یک بازی خوب را خواهند دید، بیان کرد: ما آرمین سهرابیان را به دلیل چهار کارته شدن در اختیار نداریم. بازیکنان مصدوم زیادی که داشتیم، رفته رفته به ما رسیدند. سعی می کنیم مقابل تیم خوب پرسپولیس شرایط خوبی داشته باشیم و با موفقیت از زمین خارج شویم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.