روز گذشته در مصاف مس رفسنجان – استقلال یکی از خوب های تیم میهمان زبیر نیک نفس بود که در نقش روزبه چشمی بازی کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در مصاف مس – استقلال همان طور که پیش بینی می شد، دو تیم به خصوص شاگردان ریکاردو ساپینتو نمایش هجومی و پر موقعیت داشتند که در نهایت ارایه بازی تهاجمی از سوی دو تیم منجر به 3 گل شد که سهم استقلال 2 گل بود.

استقلال اما در این بازی با چند تغییر جالب توجه در ترکیب تیم به میدان آمد. یکی از این تغییرات بازی زبیر نیک نفس به جای روزبه چشمی به عنوان تک هافبک دفاعی بود که زبیر این نقش را به خوبی بازی کرد. او با جایگیری در بین دو مدافع میانی در نقش هافبک بازیساز ماموریت خود را به خوبی انجام داد. بعد از دو سه هفته استقلال به همان تیم خوب گذشته برگشت، چون بازیسازی را از عقب شروع می کرد و حتی در پرس هم به خوبی توپ را به گردش در می آورد. زبیر نیک نفس درفاز دفاعی هم به تیم کمک کرد و نکته جالب توجه بازی وی در این مسابقه پاس های دوری بود که در فاز تهاجمی ارسال می کرد.

زبیرنیک نفس در فاز دفاعی سایه به سایه محسن آذرباد کاپیتان مس حرکت کرد و به او خیلی مجال هنرنمایی نداد تا جایی که محمد ربیعی مجبور به تعویض او شد. زبیر که این فصل بیشتر در نقش مهره جانشین بازی کرده با این بازی نشان داد، با وجود نیمکت نشینی آمادگی فوق العاده ای دارد و آماده است، در هفته های پایانی در مسیر کسب جام قهرمانی حذفی باز هم به تیم استقلال کمک کند. با این نمایش به طور حتم ریکاردو ساپینتو در هفته های پایانی در استفاده از روزبه چشمی یا زبیر نیک نفس دچار تردید خواهد شد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.