دو گل استقلال در رفسنجان کاری کرد تا پرسپولیس به یک عنوان در آستانه پایان فصل برسد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

شب گذشته در چارچوب هفته بیست و نهم رقابت‌های لیگ برتر شاگردان ریکاردو در استقلال تهران علی رغم اینکه ابتدا از میزبان خود مس رفسنجان عقب افتادند، موفق شدند با نتیجه ۲ بر یک شاگردان محمد ربیعی را در رفسنجان شکست دهند. استقلالی‌ها اگرچه با توجه نتایج پرسپولیس و سپاهان دیگر شانس برای قهرمانی ندارند، اما آن‌ها موفق شد یک اتفاق ویژه را برای رقیب سنتی خود رقم بزنند.

مسی‌ها که می‌رفتند با شکست استقلال در رفسنجان امید‌های خود را برای کسب سهمیه آسیایی تا هفته پایانی زنده نگه دارند، اما در ۴ دقیقه طوفانی استقلال همه چیز را از دست دادند. ابتدا مرادمند در دقیقه ۷۷ دروازه را باز کرد و بعد از آن محمد محبی روی پاس زیبایی مهدی قایدی گل دوم استقلال را به ثمر رساند.

شاگردان محمد ربیعی که مدت‌ها برترین خط دفاعی لیگ برتر را در اختیار داشتند و تا پیش از این بازی تنها ۱۲ بار دروازه خود را باز شده دیدند، حالا بعد از شکست در بازی خانگی دیگر عنوان بهترین خط دفاعی لیگ برتر را در اختیار ندارد.

 

مسی‌ها که با این شکست دیگر امیدی برای کسب سهیمه آسیایی ندارند، با دو گلی که در این دیدار حساس دریافت کردند؛ تعداد گل‌های خورده آن‌ها در این فصل به عدد ۱۴ رسید تا در فاصله یک هفته مانده به پایان رقابت‌های لیگ برتر پرسپولیس و آلومینیوم اراک به لطف استقلال با ۱۳ گل خورده بهترین خط دفاعی لیگ را در اختیار داشته باشند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.