مدافع تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: هر اتفاقی ممکن است در هفته آخر رخ دهد و ما باید نهایت تلاش‌مان را به کار بگیریم تا در لیگ برتر بمانیم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

میثم تهیدست درباره تساوی یک - یک تیمش مقابل ذوب‌آهن گفت: این یکی از مهمترین بازی‌های ما بود و هواداران هم به خوبی از تیم حمایت کردند. در طول هفته برنامه‌ریزی کرده بودیم تا بتوانیم در دقایق ابتدایی گل بزنیم که این اتفاق رخ داد، ولی اخراج طالب ریکانی شوک بدی به تیم ما وارد کرد. با وجود اینکه 80 دقیقه 10 نفره بازی کردیم، ولی نمایش خوبی داشتیم و حتی در نیمه دوم چند موقعیت خوب را از دست دادیم.

وی در مورد خطای عجیب ریکانی که از بازیکن باتجربه‌ای مثل او بعید بود، تصریح کرد: ما نمی‌توانیم به طالب خرده بگیریم و ممکن بود این کار را یکی از ما انجام دهیم. به هر حال این شرایط ممکن است برای هر بازیکنی به وجود بیاید و شک نکنید که طالب از همه ما بیشتر ناراحت بود. با این حال نکته مهم این بود که از بازی مقابل ذوب‌آهن امتیاز گرفتیم تا کار به هفته آخر بکشد.

تهیدست راجع به اینکه آیا تیمش در لیگ برتر ماندگار خواهد شد‌، اظهار داشت: هر اتفاقی ممکن است در هفته آخر رخ دهد، ولی مهم این است که ما بعد از دو بازی پرفشار برابر استقلال و ذوب‌آهن به خوبی ریکاوری و خودمان را از لحاظ ذهنی آماده بازی آخر کنیم. از طرفی چشم به بازی مس کرمان هم داریم، ولی مهم این است که ابتدا خودمان برابر گل‌گهر عملکرد خوبی داشته باشیم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.