پرسپولیس با قهرمانی در این فصل می‌تواند به یک رکورد ویژه برسد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

پرسپولیس ،استقلال و سپاهان تیم‌هایی بودند که از ابتدای فصل در کورس قهرمانی بودند و کاملا مشخص بود که قهرمانی به یکی از این ۳ تیم خواهد رسید. پرسپولیس که بیشترین تعداد هفته‌های صدرنشینی را در این فصل دارد،حالا در آستانه قهرمانی در لیگ امسال قرار دارد و می‌تواند ششمین قهرمانی خود را در ۷ سال اخیر کسب کند.

در صورت برد در بازی روز پنجشنبه و قهرمانی پرسپولیس در این فصل ،این تیم نه تنها می‌تواند در تعداد قهرمانی‌های خود در لیگ برتر دست نیافتنی شود،بلکه به رکورد بیشترین تعداد پیروزی متوالی در این فصل هم خواهد رسید.

پرسپولیس، سپاهان و استقلال، ۳ تیم برتر این فصل هر کدام مقطع فوق‌العاده درخشان در این فصل داشتند. استقلال از هفته ۲۲ تا ۲۶ به ۵ پیروزی متوالی دست یافت که این روند با شکست در دربی متوقف شد. سپاهان هم از هفته ۱۵ تا ۲۰ برنده شد و با ۶ برد متوالی بهترین رکورد فصل را به نام خود کرد تا اینکه پرسپولیس در این هفته با این رکورد برابر شد.

شاگردان یحیی گل‌محمدی پس از شکست برابر سپاهان در تمام دیدارهای خود در سال ۱۴۰۲ به پیروزی رسیدند و مس رفسنجان، ملوان، مس کرمان، استقلال، پیکان و گل‌گهر را از پیش رو برداشتند. پرسپولیس اگر نساجی را هم شکست دهد علاوه بر قهرمانی رکورد بیشترین برد متوالی را در این فصل به نام خود خواهد کرد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.