او 4، 5 بار رباط صلیبی عمل کرده است

هافبک بدشانس استقلال در مصاحبه امروز خود یک نکته جالب را درباره ریکاردو ساپینتو فاش کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 رضا میرزایی را می توان یکی از بازیکنان بدشانس فوتبال در فصل جاری دانست. او در بازی با تراکتور در هفته پایانی لیگ به عنوان یار تعویضی و در پی مصدومیت صالح حردانی به زمین رفت اما در دقیقه 53 به واسطه مصدومیتی که نصیب خودش شد، زمین را ترک کرد.

بعد از معاینات پزشکی مشخص شد که رباط صلیبی میرزایی پاره شده و باید زانوی خود را به تیغ جراحان بسپارد و به همین خاطر مدت‌ها دور از میادین فوتبال خواهد بود.

میرزایی بعد از مصدومیت خود در مصاحبه‌ای در این خصوص صحبت کرده و ابراز ناراحتی خود را بیان کرده است. نکته‌ای که در این مصاحبه اما به چشم می‌خورد، درباره یک راز بزرگ ریکاردو ساپینتو است.

هافبک استقلال ضمن تمجید از برخورد ساپینتو با خودش بعد از مصدومیت به ایسنا گفته است: ‌«فردای آسیب‌دیدگی سر تمرین استقلال، آقای ساپینتو برخورد گرمی با من داشت و واقعا مانند پسرش با من رفتار کرد. ساپینتو به من گفت تا حالا 4، 5 مرتبه این عمل را انجام داده و گفت نگران نباش و ان‌شاالله تا هفته هشتم شرایطم ایده‌آل خواهد شد.»

بدون شک اینکه یک فوتبالیست در طول دوران بازی اش 4 یا 5 بار عمل جراحی روی رباط صلیبی داشته باشد، اتفاق مهم و قابل توجهی است که حالا میرزایی این مساله را درباره ساپینتو فاش کرده است.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.