احمدی: تمام خوزستان بسیج شده بودند؛

مدافع استقلال خوزستان از همبستگی کل استان برای صعود آن ها شگفت زده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

استقلال خوزستان به عنوان تیم دوم لیگ یک به لیگ برتر صعود کرد. حسین احمدی بازیکن آبی‌پوشان خوزستانی در مورد دیدار آخر این تیم برابر آرمان گهر که با پیروزی 4 بر صفر میزبان در ورزشگاه غدیر اهواز تمام شد، به خبرنگار ما گفت: واقعا حس فوق العاده ای بود. از کل خوزستان ممنونیم که برای حمایت آمده بودند. خدا را شکر توانستیم جواب زحماتمان را بگیریم و دل کل استان خوزستان را شاد کنیم. تمام خوزستان بسیج شده بودند. واقعا ممنون هواداران هستیم و خدا را شکر که با صعود همراه شد.

مدافع استقلال خوزستان در مورد آمار خوب خط دفاع توضیح داد: خدا را شکر دفاع تیمی عالی کار کرد، بچه ها در همه خطوط خوب بودند و برای همین این موفقیت حاصل شد. بی جهت نیست که یک تیم می تواند صعود کند.

حسین احمدی

این بازیکن با اشاره به تلاش های سیروس پورموسوی عنوان کرد: او جز پاک ترین سرمربی هایی است که دیدم. ایشان با دانش و انسان پاکی است. کادرفنی قوی و با دانشی و به هم دیگر اعتماد داشتیم. آقا سید از همان اول می گفت حق ما لیگ یک نیست و باید به لیگ برتر برویم.

احمدی افزود: از کادر مدیریت، فنی،آقا سید، آقای پیروانی و تمام کسانی که در این راه همراهی کردند تشکر می کنم. در آخر خوشحالم که در کنار بهترین بازیکنان و مربیان بودم، انشاالله بهترین اتفاقات برای همه ما پیش بیاید.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.