پرسپولیس به دنبال شکار ۲ ستاره مشهور فوتبال ایران باشگاه پرسپولیس با برخی از بازیکنان مشهور و موفق فوتبال ایران باب مذاکره را باز کرده‌ است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 درست است که فصل نقل و انتقالات از ۲۰ خرداد به‌صورت رسمی آغاز می‌شود اما باشگاه‌های لیگ برتری از حالا برای جذب بازیکنان جدید مذاکراتی را انجام داده و به توافق‌هایی نیز رسیده‌اند. البته آنهایی که کمی از برنامه‌های خود عقب‌تر هستند نیز حداقل لیستی را با نظر کادرفنی‌شان مهیا کرده‌اند تا بتوانند نقاط ضعف خود را با جذب گزینه‌های جدید پوشش بدهند.پرسپولیس حدود یک هفته قبل عنوان قهرمانی لیگ برتر را به دست آورد و البته در جام حذفی هم دیدار حساسی مقابل هوادار پیش رو دارد. با این حال کادرفنی و مدیریت این باشگاه بیکار ننشسته و در این مدت با برخی از بازیکنان مشهور و موفق فوتبال ایران باب مذاکره را باز کرده‌اند. از جمله این بازیکنان دوقلوهای دوست‌داشتنی فوتبال ایران هستند که در لیگ ستارگان قطر و سوپرلیگ یونان حضور دارند.

مهرداد و میلاد محمدی هرگز علاقه خود به پرسپولیس را کتمان نکرده‌اند. آنها از معدود بازیکنان معروف فوتبال ایران هستند که هواداری‌شان از پرسپولیس را رسانه‌ای و علنی کرده‌اند. به همین دلیل و در سال‌های اخیر نیز چندین بار بحث حضور آنها در پرسپولیس مطرح شده است. میلاد محمدی همین نیم‌فصل لیگ بیست و دوم و در شرایطی که از ترکیب آ.ا.ک آتن دور شده بود، مورد توجه پرسپولیس قرار گرفت اما در نهایت حضور در فوتبال یونان را به بازگشت به ایران ترجیح داد.پرسپولیس اما همچنان پیگیر جذب میلاد است. مدافع چپ مورد علاقه کارلوس کی‌روش که شاید اگر در بازی سوم ایران در جام جهانی و مقابل امریکا مصدوم نمی‌شد، دقایق بیشتری برای آ.ا.ک آتن به میدان می‌رفت و همچنان مدافع چپ ثابت آ.ا.ک محسوب می‌شد. میلاد به‌دلیل دو آسیب‌دیدگی متوالی به نظر در لیست ماتیاس آلمیدا- سرمربی آ.ا.ک آتن – برای فصل بعد قرار ندارد و همین بهانه‌ای است که پرسپولیس بخت خود را برای جذب او بیازماید.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.