هافبک تیم فوتبال آلومینیوم اراک از دوران حضورش در این تیم به خوبی یاد و ابراز امیدواری کرد برای فصل بعد بهترین تصمیم را بگیرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

محمود قائدرحمتی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در مورد عملکرد تیمش در لیگ سال گذشته اظهار داشت: ما در مجموع عملکرد خوبی داشتیم، ولی می‌توانستیم در جایگاه چهارم یا پنجم قرار بگیریم. تعداد تساوی‌های تیم ما زیاد بود، اما در مسابقاتی که مساوی کردیم بدشانسی‌های زیادی آوردیم، چون موقعیت‌های‌مان تبدیل به گل نشدند. متأسفانه در فصل گذشته از لحاظ گلزنی بدشانس و بی‌دقت بودیم و اگر موقعیت‌های‌مان تبدیل به گل می‌شدند در رده چهارم یا پنجم قرار می‌گرفتیم.

 هافبک تیم فوتبال آلومینیوم اراک درباره عمکرد خودش در فصل گذشته و اینکه چه تصمیمی برای فصل آینده خواهد گرفت نیز به تسنیم گفت: خدا را شکر امسال شرایط خوبی داشتم و عملکردم بهتر از سال گذشته بود. من چهار سال در آلومینیوم اراک بازی کردم و باید بگویم که در این تیم آرامش دارم. قراردادم به پایان رسیده، ولی واقعیت این است که هنوز تصمیمی برای فصل بعد نگرفتم. چند پیشنهاد هم به من رسیده است، ولی عجله‌ای برای تصمیم‌گیری ندارم و مطمئناً در فرصتی مناسب بهترین تصمیم را خواهم گرفت. البته این را هم بگویم که آلومینیوم قطعاً در بین گزینه‌های جدی من جای دارد و امیدوارم در نهایت بهترین تصمیم را بگیرم.

وی در پایان راجع به قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر تصریح کرد: من پیش‌بینی می‌کردم که سپاهان قهرمان لیگ شود، ولی برد پرسپولیس در دربی و تساوی سپاهان برابر ملوان همه چیز را تغییر داد. به نظر من تجربه پرسپولیس از سپاهان و استقلال بیشتر بود و این موضوع هم نقش مهمی در قهرمانی پرسپولیسی‌ها داشت.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.