هیچ‌کدام از سه دروازه‌بان حاضر در اردوی تیم ملی پیراهن شماره یک برتن نکردند تا مشخص شود انتخاب قلعه‌نویی برای پست دروازه علیرضا بیرانوند است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

مینی کمپ تیم ملی فوتبال زیر نظر امیر قلعه‌نویی در حال برگزاری است. این مینی کمپ با حضور تعدادی از بازیکنان جوان و البته مطرح لیگ برتر برگزار شده و برخی لژیونرها نیز در تمرینات حضور پیدا کرده‌اند.

در چنین شرایطی چند لژیونر و بازیکنان استقلال و پرسپولیس در اردو غایب هستند و در روزهای آینده اضافه خواهند شد.

از این رو در اردوی جاری نیز سه دروازه‌بان حضور دارند. پیام نیازمند، محمدرضا اخباری و حسین پورحمیدی سه گلر مطرح لیگ برتر هستند که زیر نظر کادرفنی تمرینات را دنبال می‌کنند و از جمع گلرهای اردوی قبلی تیم ملی علیرضا بیرانوند و سیدحسین حسینی غایب هستند.

نکته قابل توجه اما درباره دروازه‌بان‌های حاضر در اردوی تیم ملی شماره پیراهن‌هایی است که آنها برتن کرده‌اند. در اردوی جاری پیام نیازمند با شماره ۱۲، حسین پورحمیدی با شماره ۲۲ و محمدرضا اخباری با شماره ۳۰ در تمرینات حضور دارند و خود را آماده می‌کنند.

عکس| گلر شماره یک تیم ملی فوتبال مشخص شد/ عکسی که انتخاب اصلی قلعه‌نویی را لو داد!

اینکه هیچ کدام از گلرهای حاضر در اردو در غیاب علیرضا بیرانوند شماره یک را برتن نکرده‌اند، در نوع خود جالب است. دروازه‌بان اول تیم ملی ایران در سالیان گذشته که در دو جام جهانی قبلی نیز شماره یک پوشیده، با توجه به نمایش خوبش در لیگ بیست و دوم چند روز دیگر به اردوی تیم ملی اضافه می‌شود و مشخصا گلر اول تیم ملی محسوب می‌شود.

با توجه به اینکه امیر قلعه‌نویی پیراهن شماره یک تیم ملی را به هیچ کدام از گلرهای حاضر در اردو نداده، به نظر می‌رسد انتخاب او نیز همچون کارلوس کی‌روش، دراگان اسکوچیچ و مارک ویلموتس برای حفاظت از قفس توری نظرش روی بیرانوند است.

بیرانوند در سفر به قرقیزستان برای حضور در تورنمنت کافا تیم را همراهی می‌کند و احتمالا با بازگشت او شاهد پوشیدن پیراهن شماره یک در تمرینات و مسابقات توسط این گلر باتجربه باشیم.

عکس| گلر شماره یک تیم ملی فوتبال مشخص شد/ عکسی که انتخاب اصلی قلعه‌نویی را لو داد!

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.