مربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است،‌ سرخپوشان برای موفقیت در لیگ قهرمانان آسیا باید علاوه بر حفظ بازیکنان، خریدهای باکیفیتی هم در تمام پست‌ها داشته باشد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

ناصر ابراهیمی در گفت‌وگویی، درباره شرایط پرسپولیس پیش از شروع لیگ بیست‌وسوم اظهار داشت: پرسپولیس فصل بسیار خوبی را پشت سر گذاشت و با دو قهرمانی لیگ و حذفی کام هواداران را شیرین کرد. من معتقدم که با وجود تمام صحبت‌هایی که پیرامون جدایی گل‌محمدی از پرسپولیس مطرح می‌شود، او باید در پرسپولیس بماند و دستیاران خارجی‌اش هم حفظ شوند. گل‌محمدی سرمربی باتجربه‌ای شده است و باید بماند و کار ناتمامش را که قهرمانی آسیاست به پایان برسد.

وی در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه در چه پست‌هایی پرسپولیس نیاز به بازیکن دارد، گفت: پرسپولیس در فصل پیش در تمام خطوط شرایط خوبی داشت و همین روند را باید برای فصل جدید هم داشته باشد. بازیکنانی مثل بیرانوند، گولسیانی، پورعلی‌گنجی و همین‌طور صادقی، ترابی و سرلک باید حفظ شوند، سرخپوشان باید برای موفقیت در لیگ قهرمانان بازیکنان باکیفیتی در تمام خطوط جذب کنند. در خط حمله هم با وجود آل‌کثیر پرسپولیس نیاز به مهاجمانی دارد که گلزن باشند و موقعیت‌شناس. متأسفانه خریدهای خارجی فصل گذشته مثل پریرا و دیاباته نتوانستند انتظارات را برآورده کنند. قطعاً کادر فنی باید برای فصل آینده در فکر تقویت خط حمله باشد.

مربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس افزود: من اگر به جای مدیران باشگاه بودم نگاه ویژه‌ای به تیم‌های پایه پرسپولیس می‌کردم. ما به جای پرداخت پول‌های بی‌حساب و کتاب به خارجی‌های ضعیف، می‌توانیم بازیکنان و استعدادهای خوبی را پیدا کنیم و روی آنها سرمایه‌گذاری کنیم. پدیده این فصل پرسپولیس محمد عمری بود، این بازیکن هم زمانی فرصت بازی پیدا کرد و دیده شد که لوکادیا پرسپولیس را ترک کرد. این اتفاق نشان می‌دهد که اگر به بازیکنان جوان و امید بیشتر توجه و اعتماد شود مطمئناً چندین بازیکن مثل عمری پیدا می‌شوند که کمک حال پرسپولیس و مربیان می‌شوند.

ابراهیمی در پایان صحبت‌هایش درباره حضور دلالان در فوتبال ایران خاطر نشان کرد: فوتبال ما سال‌هاست که از حضور دلالان ضربه می‌خورد. ایراد اساسی کار مدیران و مربیان ما هم این است که در مقاطعی با آنها همکاری می‌کنند و این همکاری باعث می‌شود که پای هر بازیکن بی‌کیفیتی هم به فوتبال و باشگاه‌های ما باز شود. مربیان و مدیران ما تحت فشار هواداران قرار می‌گیرند و دلال‌ها هم از این شرایط سوءاستفاده می‌کنند و فوتبال ما را به بیراهه می‌برند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.