مهدی قایدی به دوبی بر گشته و به نظر می‌رسد، باشگاه شباب الاهلی مخالف حضور دوباره این بازیکن در اردوی تیم آبی است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

با وجود اینکه سازمان لیگ اعلام کرده حضور قرضی لژیونر در تیم‌های لیگ برتری امکان پذیر نیست، مهدی قایدی می‌تواند دوباره به صورت قرضی برای تیم آبی بازی کند، چون انتقال قرضی وی به تیم استقلال پیش از تصویب این قانون رخ داده بود. واقعیت این است استقلال قادر به خرید قطعی مهدی قایدی نیست و تنها در صورتی شاهد ادامه ی حضور این بازیکن در اردوی تیم آبی خواهیم بود که باشگاه به صورت قرضی وی را از تیم شباب الاهلی به خدمت بگیرد.

حجت کریمی زمانی که برای تمدید قرارداد قرضی مهدی قایدی در تیم استقلال به دوبی رفته بود مدیران شباب الاهلی از وی خواستند صبر کند، چون مهدی قایدی از چند تیم اماراتی پیشنهاد بازی دریافت کرده است. از سویی ممکن است باشگاه شباب الاهلی تصمیم به استفاده دوباره از مهدی قایدی بگیرد.

با وجو د این اخبار جواد نکونام و تماشاگران استقلال خیلی از این موضوع ناراحت نیستند. با این وجود که مهدی قایدی با ۱۲ گل زده بهترین گلزن تیم آبی در فصلی که گذشت، بشمار می‌رود. به این خاطر که استقلال فصل قبل از حضور مهدی قایدی قهرمان لیگ برتر شده است. این موضوع حتی موجب ناراحتی بازیکنان هم نشده است.

این شاید از نظر فنی هم به سود استقلال باشد. زمانی که مهدی قایدی بازی می‌کند، همه ی توپ‌ها به وی ختم می‌شود و زمانی که وی از کار می‌افتد، استقلال راه دیگری برای گلزنی ندارد اما شاید با رفتن مهدی قایدی استقلال راه‌های متعددی را برای گلزنی مورد آزمایش قرار دهد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.