سه مدعی در تمرین، قهرمان در اعتصاب؛

در فضای هواداری باشگاه پرسپولیس توجه چندانی به اعتصاب بازیکنان این تیم وجود ندارد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 در حالی که قرار بود تمرینات پرسپولیس از روز گذشته آغاز شود اما به دلیل آنچه «نارضایتی از بی‌توجهی و عدم رسیدگی» به وضعیت مطالبات اعضای تیم عنوان شد، بازیکنان از حضور در استادیوم کاظمی صرف‌نظر کردند.

نکته مهم اینکه پیش از اعلام تعطیلی تمرین، زمزمه‌ها در مورد این تصمیم بازیکنان و مربیان پرسپولیس وجود داشت اما رضا درویش با سهل‌انگاری گفت که حتی بازیکنان و مربیان بدون قرارداد هم به تمرین خواهند رفت اما برخلاف ادعای او، حتی نفرات دارای قرارداد هم حاضر به تمرین نشدند.

  • بیشتر بخوانید:

نوازی به کادرفنی استقلال اضافه می‌شود؟

یکی از این دو ستاره/ تاکید مجیدی بر جذب گلزنان سرخابی

رقابت تماشایی برای جذب مدافع ۲۵ میلیاردی/ استقلال تمایل بیشتری دارد

سپاهان همچنان می‌تازد/ هافبک اصفهانی‌ها از آبی پوشان

به نظر می‌رسد بی‌میلی پرسپولیسی‌ها به تمرین چند علت مشخص داشته باشد: ۱) عدم تسویه خالص قرارداد، ۲) مخالفت با پرداخت پاداش قهرمانی سوپرجام و ۳) واریز نکردن آپشن‌های شخصی.

این در حالی است که بازیکنان پرسپولیس انتظار داشتند توجه بیشتری به نارضایتی خود از سوی هواداران بگیرند اما حداقل در ۴۸ ساعت اخیر این اتفاق رخ نداده است.

در این مدت مدیران باشگاه پرسپولیس نیز اقدام خاصی برای جلب رضایت بازیکنان نداشته‌اند و اگر تا فردا اتفاق خاصی رخ ندهد، وعده شروع پیش فصل در روز شنبه هم آغاز نمی‌شود.

جالب است بدانید استقلال، سپاهان و تراکتور به عنوان سه تیم مدعی تمرینات خود را شروع کرده‌اند و این در حالی است که مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر، جام حذفی و سوپرجام همچنان در تعطیلی و اعتصاب به سر می‌برد.

  • بیشتر بخوانید:
مخالفت باشگاه سانتاکلارا با کاهش مبلغ صدور رضایت‌نامه محبی

چرا سپاهان عزت اللهی را می خواهد؟

تراکتور بدنبال گزینه استقلال/ پیشنهاد خوب به هافبک فولادی‌ها

شرایط پرسپولیس صدای یحیی را درآورد/ نامه اخطار گل‌محمدی به مدیران 

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.