استقلال فصل قبل قراردادهای عجیب و غریبی با بازیکنان خود منعقد کرد. از بندهای بی سابقه در آنها گرفته تا ارقامی که یک شبه چند برابر شدند!

به گزارش فرتاک ورزشی،

قراردادهای عجیب و البته فوق العاده گزاف استقلال در فصل گذشته حالا بدجوری گریبان گیر آنها شده است و کادر مدیریتی باشگاه را به دردسر انداخته چون از نظر قانونی همه چیز روی کاغذ آمده است و طرفین آن را امضا کرده‌اند.

بنابراین اگر قرار بر تغییر باشد، هر دو طرف باید آن را بپذیرند که البته کاملاً بدیهی است بازیکنان به سختی زیر بار آن می‌روند چون پذیرفتن قرارداد جدید یعنی محروم کردن خودشان از مبلغی که فصل قبل توافق کرده‌اند و حالا دلیلی ندارد ناگهان پایین‌تر از این پول دریافت کنند. تازه بعضی از بازیکنان استقلال مدعی‌اند قراردادشان برای این فصل باید حداقل ۱۰ درصد افزایش هم پیدا بکند.

در این میان بد نیست بدانید مدیران قبلی استقلال که البته حالا دیگر سمتی در این باشگاه ندارند و استعفا داده‌اند چند روز قبل به یکی از هافبک‌های آبی پوش توصیه کردند برای کمک به باشگاه و حفظ آرامش تیم ۱۰ میلیارد تومان از قرارداد فصل قبل خود را کاهش بدهد و با باشگاه قرارداد ۱۵ میلیاردی ببندد! به این فوتبالیست گفته شده بود اگر حاضر به انجام چنین کاری شود باید قرارداد قبلی خود را باطل اعلام کرده و آن را پاره کند تا بعداً هیچ تناقض و ادعایی به وجود نیاید!

البته هافبک مورد نظر که در مقطعی حتی شانس رفتن به جام جهانی را هم داشت تا آخرین روز حضور مدیرعامل قبلی زیر بار  انجام چنین کاری نرفته بود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.