گفته می شود باشگاه سانتا کلارا پرتغال، شکایت سفت و سختی علیه استقلال را در دست اقدام دارد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

پس از انتشار سند فتوشاپ شده پول واریزی باشگاه استقلال (مربوط به شهریور ماه سال گذشته) و پرداخت ۱۴۰ هزار یورو از مبلغ انتقال قرضی محمد محبی به استقلال حالا مدیران باشگاه سانتا کلارا تصمیمات تازه‌ای برای شکایت از باشگاه استقلال گرفته‌اند.

از آژانس نقل و انتقالاتی محبی و افراد مرتبط با باشگاه سانتا کلارا، خبری به گوش می رسد که این باشگاه با بهره‌گیری از توانایی حقوقدانان برجسته پرتغال و یکی از وکلای درجه یک آن کشور شکایت سفت و سختی را علیه باشگاه استقلال آماده ارائه به فیفا کرده و در صدد است تا علاوه بر دیرکرد پرداخت پول انتقال قرضی محبی به خاطر ارائه سند جعلی، محکومیت و جریمه سنگینی را علیه باشگاه استقلال رقم بزند. در این میان گفته می‌شود شاید علی خطیر با توجه به روابط خوب بین المللی که دارد بتواند شرایطی فراهم کند که استقلال از این بابت خیلی ضرر نکند و فقط مجبور شود اصل بدهی اش به باشگاه سانتا کلارا را بپردازد.

قرار است کمیته بین الملل باشگاه استقلال در روزهای آینده با نامه نگاری در همین خصوص از تغییر و تحولات به وجود آمده در راس باشگاه و اتفاقات ماه‌های اخیرتوضیحاتی را در جهت چرایی به وجود آمدن مشکلات قبلی به باشگاه سانتا کلارا ارائه بدهد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.