آلبرتو پریرو، خبرنگار اوندا سرو، ادعایی جالب در مورد انتقال کیلیان امباپه به رئال مطرح کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

کیلیان امباپه  در دو سال اخیر به کانون شایعات نقل و انتقالات تبدیل شده است. دو سال پیش رئال برای خرید او پیشنهاد رسمی 200 میلیون یورویی ارائه داد ولی پی اس جی حتی آن را بررسی هم نکرد. بعدا فاش شد که خود بازیکن در ماه جولای درخواست رسمی جدایی داده بود.

در بهار 2022 که چیزی تا پایان قرارداد امباپه نمانده بود و گفته می شد با رئال به توافق رسیده، او پس از هفته ها شایعه و گمانه زنی قراردادش را تمدید کرد. اخیرا هم که فاش شد او نامه ای به باشگاه ارسال کرده و گفته که بند تمدیدش را فعال نمی کند و به این ترتیب سال بعد بازیکن آزاد خواهد بود. باشگاه به امباپه گفته که یا تمدید یا جدایی در همین تابستان.

چیزی تا پایان اولتیماتوم باشگاه به امباپه نداده و هدف این است قبل از عزیمت پی اس جی به تور ژاپن، تکلیف امباپه مشخص شده باشد.

شب گذشته، آلبرتو پریرو، خبرنگاری که اطلاعات رئال مادرید را برای اوندا سرو پوشش می دهد، گفت که چیزی در چند ساعت اخیر تغییر کرده و موضع چندین نفر از افراد مهم رئال مادرید عوض شده است.

او در برنامه دیشب خود توضیح داد: «مدیران رئال لبخند خود را پنهان نمی کنند و به من گفته اند که از 22 جولای (31 تیر) به تعطیلات نروم چون قرار است اتفاقات مهمی رخ بدهد که به امباپه مربوط است.»

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.