پرسپولیس باید از همین حال و حواس خودش برای لیگ قهرمانان آسیا را به طور بسیار دقیق و موشکافانه‌ای جمع کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا برای پرسپولیس از شهریور ماه آغاز می‌شود و شاگردان یحیی گل‌محمدی پس از مدتی دوری از این عرصه، دوباره با بزرگان فوتبال قاره کهن سرشا خواهند شد. مسابقاتی که حالا به واسطه پایان دوران همه گیری کرونا، قطعاً با حضور تماشاگران برگزار خواهد شد و این موقعیت بسیار خوبی برای پرسپولیس و سایر نمایندگان ایران محسوب می‌شود تا با استفاده از همین اهرم، در دیدارهای خانگی نتایج مطلوبی بگیرند.

البته مزیت فوق می‌تواند دردسرهایی را هم به همراه داشته باشد و باید در این رابطه حواس پرسپولیسی‌ها حسابی جمع شود. اگرچه همه نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان تماشاچی دارند و این قاعده شامل حال آنها نیز می‌شود اما مسابقات پرسپولیس به واسطه برگزاری در ورزشگاه آزادی، از اهمیت و توجه رسانه‌ای بیشتری برخوردار است. یکی از مسائلی که در ماه‌های پایانی پیش از شیوع ویروس کرونا برای استقلال دردسر درست کرد، پرتاب نارنجک از طرف تماشاگران این تیم هنگام برگزاری پیکارهای لیگ قهرمانان آسیا بود. نارنجک‌هایی که جریمه نقدی برای استقلال به ارمغان آورد و حالا رقم آن به طرز قابل ملاحظه‌ای هم افزایش پیدا کرده است.

کنفدراسیون فوتبال آسیا به ازای هر نارنجکی که هنگام برگزاری دیدارهای خانگی آسیایی این فصل پرسپولیس پرتاب شود، ۵۰ هزار دلار این باشگاه را جریمه می‌کند که با احتساب قیمت کنونی ارز می‌شود دو و نیم میلیارد تومان! رقم بسیار گزافی که از میزان درآمدهای نماینده ایران کم می‌شود و به همین خاطر باشگاه باید از همین حالا این نکته را به تماشاگرانش گوشزد کند که اگر دیدارهای خانگی پرسپولیس در ایران و به میزبانی ورزشگاه آزادی برگزار شد، تحت هیچ شرایطی هوس پرتاب نارنجک دودزا به سرشان نزند چون تاوان آن را باشگاه می‌دهد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.