استقلال مهیای سفر به آبادان برای بازی با صنعت نفت می‌شود، در حالی که جواد نکونام هنوز نتوانسته بازیکن خارجی مورد علاقه‌اش را جذب کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تعویق یک هفته ای بازی‌های لیگ برتر هم فرصت خوبی نبود که استقلال عارف غلامی را به ترکیب اضافه کند. یا روبرتو تورس و یکی دو بازیکن خارجی دیگری که سرمربی تیم استقلال روی حضور آنها در اردوی تیم تاکید دارد.

در روزهای پایانی منجر به شروع بازی‌ها استقلال هر چی بازیکن به ترکیب اضافه کرده بازیکن زیر ۲۳ سال بوده. از آریا برزگر و محمدرضا خالدآبادی گرفته تا سامان تورانیان و منتظر محمد. جواد نکونام روی حضور تورس در اردوی تیم آبی تاکید دارد. او دو بازیکن خارجی دیگر هم می‌خواهد. به خصوص یک مهاجم نوک. اما هر بازیکنی را برای باشگاه لیست می‌کند بازیکن مد نظر به یک تیم اروپایی ملحق می‌شود.

از ساختمان سعادت آباد خبر می‌رسد، دلیل اصلی که خریدها کنسل می‌شود، پیشنهادات مالی است که بازیکنان خارجی  به باشگاه ارایه می‌دهند و باشگاه نمی‌خواهد خریدی انجام دهد که فردا در پرداخت دستمزدها بماند. به واقع استقلال برای خریدهای خارجی قیمتی تعیین کرده که توان پرداخت داشته باشد. پیش‌تر تیم استقلال به دلیل مبلغی که باشگاه شارلروا برای رضایتنامه امیرحسین حسین‌زاده تعیین کرده بود، قید جذب این بازیکن را زد. باشگاه بلژیکی برای صدور رضایتنامه امیرحسین ۸۰۰ هزار یورو می‌خواست. به نظر استقلال پولی که می‌خواهد برای بازیکن خارجی هزینه کند ۴۰۰ تا ۵۰۰ هزار یورو است.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.