استقلال در آستانه قرارداد با یک شرکت تولیدی بود که در لحظه آخر شرکت طرف قرارداد منصرف شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

باشگاه استقلال در آستانه قرارداد با یک شرکت تولیدی برای فصل جدید بود که در لحظه آخر شرکت طرف قرارداد منصرف شد.

فصل گذشته اسپانسر استقلال همراه اول بود! البته هیچ قراردادی بین طرفین منعقد نشده بود و به همین خاطر همراه اول در جریان فصل ریالی هم به حساب آبی‌ها واریز نکرد تا جایی که استقلال به دلیل عدم پرداخت بدهی استرماچونی شانس حضور در بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا را از دست داد.

قرار بود همراه اول ۱۴۰ میلیارد تومان به استقلالی‌ها پول بدهد. همان طور که اشاره شد، در جریان فصل آبی‌ها ریالی از بابت تبلیغات همراه اول روی پیراهن خود سود نبردند!

این بار اما استقلال در حال عقد قرارداد با یک شرکت تولیدی بود که کامنت پرسپولیسی‌ها در صفحات مجازی مدیران رده بالای شرکت را از عقد قرارداد منصرف کرد! ماجرا از این قرار است که تماشاگران تیم پرسپولیس با مراجعه به صفحات مجازی این شرکت تهدید کردند اگر اسپانسر استقلال شود، محصولات این شرکت را خریداری نخواهند کرد!

همین بهانه‌ای شد تا فعلا شرکت مورد مذاکره استقلال از عقد قرارداد اسپانسرینگ منصرف شود. معمولا شرکت‌ها و بنگاه‌ها اقتصادی در حمایت از تیم‌های استقلال و پرسپولیس با هر دو تیم قرارداد امضا می‌کنند تا رضایت تماشاگران هر دو تیم را جلب کنند. نمونه‌اش بانک شهر که هم حامی مالی تیم پرسپولیس است و هم استقلال.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.