سرمربی تیم فوتبال پیکان ابراز امیدواری کرد، شاگردانش موفق به کسب پیروزی در خانه تیم صنعت نفت آبادان شوند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 رسول خطیبی سرمربی پیکان پیش از دیدار تیمش برابر صنعت نفت آبادان، با تشکر از استقبال خوب تیم حریف از شاگردانش در آبادان گفت: دوست خوبم عبدالله ویسی که از مربیان خوب کشور است، هم فصل قبل و هم در فصل جدید نشان داده که صنعت نفت را به جایگاه خوبی رسانده است و قطعاً در ادامه موفق خواهد شد.

وی ادامه داد: روی بازی اول صنعت نفت که نمی‌توان حساب کرد، ولی بازیکنان این تیم در بازی دوم خیلی خوب نشان دادند که بازیکنان باکیفیت با یک سیستم خوب و هجومی هستند. امیدوارم فردا یک بازی خیلی خوب از سوی هر دو تیم باشد. تیم ما هم آمادگی خوبی دارد و دوست داریم بازی خوبی انجام بدهیم. خوشبختانه بچه‌ها آماده هستند و مشکلی نداریم.

خطیبی همچنین خاطر نشان کرد: انگیزه‌ای که بازیکنان در دو بازی قبلی نشان دادند و فعل خواستن را صرف کردند، کادر فنی و اهالی فوتبال را امیدوار کردند و امیدواریم همین روند را ادامه بدهیم. قطعاً برای یک بازی خوب و امتیاز آماده‌ایم و امیدوارم با سه امتیاز برگردیم.

وی در پایان گفت: هر تیمی از موقعیت‌ها استفاده کند و اشتباه نداشته باشد، برنده می‌شود. امیدوارم ما از موقعیت‌ها استفاده کنیم و نتیجه خوبی به دست بیاوریم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.