در صورتی که نکونام در بازی با استقلال خوزستان اخطار بگیرد، دربی را از دست می دهد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

استقلال در هفته چهارم لیگ برتر، روز دوشنبه به مصاف همنام خوزستانی خود می رود. آبی پوشان برای فراموشی شکست برابر سپاهان، افزایش روحیه قبل از آغاز فیفا دی و همچنان بالا رفتن انگیزه تیمی قبل از دربی، به دنبال کسب سه امتیاز خانگی این دیدار هستند.

  • بیشتر بخوانید:

برای جبران کمبود محبت های شوهرم رو به شبکه‌های اجتماعی آوردم/ به خودم آمدم دیدم با مرد غریبه رابطه نامشروع دارم و...

اما نکته ای باعث نگرانی هواداران شده، خطر محرومیت سرمربی محبوب آبی پوشان از دربی پایتخت است. طبق قوانین جدید لیگ برتر، کادرفنی و اعضای نیمکت نشین تیم (بجز بازیکنان) در صورت دریافت 2 کارت زرد، از حضور در دیدار بعدی تیمشان محروم خواهند شد.

نکونام که در جدال برابر سپاهان و در دقایق پایانی این مسابقه به دلیل اعتراض به تصمیمات کوپال ناظمی با یک کارت زرد از سوی داور مسابقه جریمه شده بود، حالا باید در دیدار برابر استقلال خوزستان کاملا مراقب باشد تا از امیر سامان سلطانی کارت زرد نگیرد وگرنه جدال حساس برابر پرسپولیس را از دست می دهد.

استقلالی ها علاقه ای ندارند که نکونام در نخستین دربی خود به عنوان سرمربی، کار را از روی سکوها دنبال کند. آنها خاطره خوبی از دربی فینال حذفی و اخراج ریکاردو ساپینتو ندارند. جایی که تمرکز تیمی استقلال به هم خورد و آنها در وقت های اضافه، بازی را به حریف سنتی واگذار کردند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.