عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت: فردا بعدازظهر جلسه هیئت مدیره داریم و از نکونام هم دعوت می‌کنیم که در این جلسه حضور داشته باشد تا اگر اختلاف‌نظری وجود دارد، برطرف شود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

علیرضا خانی عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال پس از پیروزی آبی‌پوشان مقابل استقلال خوزستان درباره بدهی این تیم، گفت: از گذشته نزدیک به 600 میلیارد تومان بدهی ما باقی مانده است. ما بخشی از بدهی مربوط به سنوات بازیکنان، باقیمانده از فصل گذشته را پرداخت کردیم و همچنان بدهی‌های ما باقی مانده است تا منابع مالی بیاید و بقیه بدهی‌ها را تسویه کنیم.

وی درباره اختلاف‌نظر بین خطیر و نکونام هم گفت: ما قرار است فردا جلسه هیئت مدیره را تشکیل دهیم و اگر بتوانیم از نکونام دعوت می‌کنیم تا در این جلسه اختلاف‌نظرهای دو طرف را برطرف کنیم.

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال در واکنش به جذب بازیکن خارجی تصریح کرد: فعلاً لیست ما پر است. البته یک بازیکن مصری را به خدمت گرفتیم که اگر بلیت او اوکی شود در همین یکی دو روز به ایران می‌آید.

خانی راجع به جذب دروازه‌بان جوان آلومینیوم نیز یادآور شد: در این خصوص اطلاعی ندارم. ما سه گزینه داشتیم که در این خصوص در حال مذاکره هستند و احتمالاً روی یک گزینه به نتیجه می‌رسند.

وی همچنین درباره وضعیت اسپانسر باشگاه استقلال به خبرنگاران گفت: ما اسپانسر را برای چهار بازی ابتدایی هماهنگ کرده بودیم. یک ماهی هم که وقفه است بین مسابقات، در حال مذاکره با دو سه اسپانسر هستیم و با هر کدام که بیشترین منافع را برای باشگاه داشته باشد به نتیجه می‌رسیم. قرار نیست با هر مبلغی به توافق برسیم و ما منافع سازمان‌مان را در نظر می‌گیریم.

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال در پاسخ به این سؤال که درباره تبلیغات محیطی با سازمان لیگ به نتیجه رسیده‌اند یا خیر، تصریح کرد: در این خصوص هم آقای خطیر و سمیعی در حال مذاکره هستند و فکر می‌کنم به‌زودی به نتیجه برسند.

خانی در واکنش به اینکه وضعیت بدهی باشگاه استقلال به سازمان لیگ به کجا رسید، خاطر نشان کرد: این موضوع همچنان پابرجاست.

وی راجع به اینکه هواداران استقلال و جواد نکونام از نحوه عملکرد مدیریت باشگاه ناراضی هستند، اظهار داشت: نکونام به‌عنوان سرمربی تیم حق دارد. او یک خواسته‌هایی دارد و هواداران هم از او خواسته‌هایی دارند و مسئولیت تیم برعهده نکونام است. ما هم دنبال این هستیم که اختلاف‌نظری هم اگر وجود دارد حل شود و این موضوع را در جلسه هیئت مدیره فردا مطرح خواهیم کرد. بحث‌های دیگر هم مربوط به جذب اسپانسر و بازیکن خواهد بود و نتیجه آن را فردا شفاف خواهیم گفت.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.