سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان از مسیر دسترسی به سالن نشست خبری ورزشگاه آزادی انتقاد کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 امیرحسین پیروانی بعد از اخراج سیدسیروس پورموسوی در نشست خبری بعد از بازی استقلال خوزستان مقابل استقلال حاضر شد و اظهار داشت: کمی نیاز به تنفس دارم و یاد تست ایفمارک افتادم! این شیب تندی که بعد از بازی برای حضور در سالن نشست خبری آمدیم، خیلی خوب نیست. این شرایط باید اصلاح شود.

وی با انتقاد از وضعیت چمن ورزشگاه آزادی عنوان کرد: کیفیت چمن ورزشگاه آزادی اصلاً خوب نبود. چمن بسیار بلند بود و چاله‌های زیادی در زمین وجود داشت.

مربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: به نظرم همانطور که تیم‌های فوتبال نیاز به هماهنگی بیشتر دارند اعضای تیم داوری هم نیازمند هماهنگی بیشتر هستند. چطور می‌شود در صحنه‌ای که به نفع ماست داور وسط نظر داور چهارم را قبول نمی‌کند، اما در صحنه علیه ما این اتفاق می‌افتد؟!

پیروانی در پاسخ به این سؤال که «پورموسوی به دلیل استفاده از ادبیات نامناسب توسط داور بازی اخراج شد؟»، گفت: من نزدیک به صحنه نبودم و نمی‌دانم، اما با توجه به شناختی که از همکاری با پورموسوی دارم، قطعاً مطلب خاصی عنوان نشده است. او فقط به عملکرد کمک داور که در آن صحنه حساس علیه تیم ما اتفاق افتاد و نظری نداد، انتقاد داشت.

وی درباره برگزاری بازی در ورزشگاه آزادی بدون حضور تماشاگران تصریح کرد: در فوتبال دنیا برگزاری بازی بدون تماشاگر نادر است، اما در فوتبال ما این اتفاق پرتکرار است. برگزاری بازی بدون تماشاگر مانند غذایی است که نمک ندارد. امیدوارم هر چه زودتر شرایط سکوها و ورزشگاه آزادی اصلاح شود.

مربی تیم فوتبال استقلال خوزستان در پایان کلامش گریزی کنایه‌دار به وضعیت مسیر دسترسی به سالن نشست خبری ورزشگاه آزادی داشت و گفت: در کنار اصلاح وضعیت ورزشگاه آزادی باید فکری به حال این شیب کرد. این مسیر برای مربیان پا به سن گذاشته ممکن است مشکل ایجاد کند. باید تلاش کنیم ورزشگاه آزادی از این حالت خاص خارج شود. ما باید تا چند روز دیگر در لیگ قهرمانان آسیا در این ورزشگاه میزبان باشیم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.