در حالی که خیلی‌ها معتقدند استقلال پولی برای پرداخت رضایت‌نامه اللهیار ندارد اما یک مسیر جدید پیش پای این بازیکن گذاشته شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در شرایطی که تیم هال سیتی انگلیس نام اللهیار صیادمنش را در جمع بازیکنان خروجی خودش قرار داده و می‌خواهد او را به صورت قرضی یا قطعی انتقال بدهد این پیشنهاد از سوی هواداران و برخی پیشکسوتان به باشگاه استقلال شده که او را به عنوان مهاجم جذب کند.

استقلالی که هنوز نتوانسته به جای قایدی و محبی مهره تازه‌ای جذب کند تا مشکلات گلزنی‌اش رفع شود حالا ظاهرا به فکر این موضوع افتاده است اما حساب خالی باشگاه استقلال در این زمینه برای آنها مشکل ساز شده است.

افراد نزدیک به این مجموعه خبر می‌دهند یکی از مدیران مجموعه از طریق مدیر برنامه‌های صیادمنش به او پیشنهاد کرده خودش پول رضایت‌نامه‌اش را بدهد و به استقلال بیاید تا در آستانه بازی‌های جام ملت‌های آسیا ضمن درخشش در لیگ ایران و مسابقات بین‌المللی شانسش برای انتقال به تیم‌های مطرح اروپایی را بار دیگر بیازماید. پیشنهادی که احتمال پذیرش آن خیلی کم است.

ناگفته نماند؛ هنوز در این باره جوابی از سوی آژانس نقل و انتقالاتی اللهیار صیادمنش به دست باشگاه استقلال نرسیده اما به نظر نمی‌رسد این موضوع از نگاه این بازیکن دور بماند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.