کارشناس داوری فوتبال کشورمان گفت: پرسپولیس و فولاد بازی درگیرانه‌ای را به نمایش گذاشتند و داور نیز سعی کرد مدیریت کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

نوذر رودنیل درباره عملکرد حسن اکرمی و کمک‌هایش در دیدار فولاد و پرسپولیس اظهار داشت: بازی پربرخوردی بود و داور نیز سعی کرد مدیریت و کمتر از کارت‌های خود استفاده کند، در حالی که می‌توانست بیشتر این کار را انجام دهد. در دقیقه 9 در حالی که بازیکن فولاد در پشت محوطه جریمه پرسپولیس به زمین افتاده بود، توپ به دستش خورد که هند نبود، اما داور اعلام خطای هند کرد. در دقیقه 23 کمک داور به اشتباه آفساید بازیکن پرسپولیس را گرفت، آن هم در شرایطی که موقعیت خوبی برای این تیم شکل گرفته بود.

وی با اشاره به افزایش درگیری‌های بازیکنان در نیمه دوم ادامه داد: در دقیقه 50 مرتضی پورعلی‌گنجی مدافع پرسپولیس مانع از حرکت مهاجم فولاد پشت محوطه پرسپولیس شد که اخطار در آن صحنه درست بود، چون مهاجم فولاد در موقعیت تک به تک قرار نداشت و یک مدافع دیگر در آن صحنه حضور داشت.

رودنیل عنوان کرد: اخطار به کنعانی‌زادگان در دقیقه 87 درست بود. ضمن اینکه داور می‌توانست به مدافع فولاد در دقیقه 5+90 به دلیل ضربه به مهاجم پرسپولیس کارت زرد بدهد. 5 دقیقه وقت تلف شده در نیمه دوم کم بود، چون بازی در یکی دو مقطع قطع شد.

وی گفت: به هواداران توصیه می‌کنم که اجازه بدهند بازیکنان به بازی خود بپردازند. در واقع آنها آن با پرتاب اشیاء به زمین، جریان مسابقه را قطع می‌کنند و ریتم مسابقه را از بین می‌برند. در مجموع بازی درگیرانه‌ای بود و داور تلاش کرد که مدیریت کند، در حالی که می‌توانست اخطارهای بیشتری بدهد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.