سعید عزت‌اللهی روز گذشته برای پنجاه و چهارمین بار پیراهن تیم ملی را بر تن کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 عزت‌اللهی شب گذشته در حالی فیکس به میدان رفت که این پنجاه و چهارمین بازی ملی او در ترکیب تیم ایران بود که این بازیکن را از این نظر در کنار رحمان رضایی قرار داد. او حالا سی و ششمین بازیکن باسابقه تیم‌ملی ایران است و فرصت این را دارد که تا پایان جام ملت‌های آسیا حداقل در جایگاه سی ام به محمدرضا خلعتبری برسد و چه بسا حتی رکورد ناصر حجازی با 62 بازی ملی را هم بشکند.

البته این جایگاه به صورت مشترک در اختیار او و رامین رضاییان و مرتضی پورعلی‌گنجی هم پشت سر آنها قرار دارد اما نکته مهم این است که عزت‌اللهی تازه 26 ساله است و هنوز راه زیادی در فوتبال دارد. او که هشت سال در تیم ملی عضویت داشته، اگر همین تعداد سال را در آینده هم رقم بزند، فرصت این را خواهد داشت تا به جمع صدتایی‌ها بپیوندد.

در تاریخ فوتبال ایران تنها 7 بازیکن توانستند بیشتر از 100 بازی ملی انجام دهند و حالا وحید امیری، سردار آزمون، علیرضا جهانبخش، مهدی طارمی، علیرضا بیرانوند، سعید عزت‌اللهی، رامین رضاییان و مرتضی پورعلی‌گنجی فرصت دارند تا به این باشگاه جذاب ملحق شوند و نکته جالب اینکه عزت‌اللهی از نظر سنی شرایط بهتری نسبت به تمام این بازیکنان دارد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.