مدافع راست تیم ملی به دلیل مصدومیت نمی‌تواند تیم ملی را در تمرینات گروهی همراهی کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

رامین رضاییان که در نخستین مسابقه تدارکاتی تیم ملی فوتبال ایران مقابل بلغارستان در ترکیب ابتدایی حضور داشت و در لحظات پایانی به دلیل آسیب‌دیدگی از زمین بیرون رفت، در دو جلسه تمرینی گذشته نتوانسته در جمع شاگردان امیر قلعه‌نویی حاضر شود و فقط نظاره‌گر بوده است.

مدافع راست ملی پوش سپاهان به دلیل آسیب‌دیدگی امروز هم در تمرین گروهی تیم ملی حضور نداشت و فقط برای دقایقی کوتاه زیر نظر کادر پزشکی تیم ایران به تمرین پرداخت و پس از آن روی نیمکت نشست و لحظاتی هم با پیمان یوسفی، مجری تلویزیونی، به بگو و بخند پرداخت.

رامین رضاییان که قبل از فیفا دی در دیدار هفته چهارم لیگ برتر توانست یکی از گل‌های سپاهان را در جریان برتری سه بر یک مقابل پیکان به ثمر رساند، در دیدار تدارکاتی تیم ملی ایران برابر بلغارستان هم عملکرد خوبی ارائه داد، ولی مصدومیت کاری کرده تا نتواند در تمرینات گروهی دو روز گذشته شرکت کند.

رامین رضاییان

مدافع راست ملی‌پوش سپاهان که مشغول درمان خود در مجموعه پک زیر نظر کادر پزشکی تیم ایران است، به طور قطعی در دومین دیدار تدارکاتی برابر آنگولا حضور نخواهد داشت و نمی‌تواند در ترکیب قرار بگیرد.

سپاهان ایران روز دوشنبه هفته آینده در نخستین مسابقه‌اش در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا باید به مصاف نیروی هوایی عراق برود که رامین رضاییان امیدوار است به این بازی حساس برسد و در ترکیب طلایی پوشان قرار بگیرد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.