باشگاه سپاهان نسبت به اظهارات مدیرعامل باشگاه پرسپولیس واکنش نشان داد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

رضا درویش دوشنبه شب با حضور در برنامه فوتبال برتر گفت‌وگویی حضوری انجام داد و در بخشی از اظهاراتش، نسبت به قراردادهای سپاهان، درخواست عیسی آل‌کثیر برای بازگشت و ... به صحبت پرداخت که واکنش باشگاه اصفهانی را با انتشار بیانیه‌ای به شرح زیر به همراه داشت:

«در پی سخنان بی‌پایه و سراسر کذب مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در یک برنامه تلویزیونی شبکه سوم سیما در بامداد روز سه‌شنبه بیست و یکم شهریور، باشگاه فولاد مبارکه سپاهان از وی به کمیته اخلاق شکایت کرد.

بر خلاف صحبت‌های کذب و بی‌پایه و اساس نامبرده، سپاهان هیچگونه قرارداد ارزی با بازیکنی منعقد نکرده است و اعلام عددهای دروغ توسط ایشان تکذیب می‌گردد؛ ضمناً باشگاه سپاهان سقف بودجه را بر اساس دستورالعمل رعایت نموده است.

    این باشگاه همچنین برای چهارمین بار به دلیل صحبت‌های اشتباه و اطلاعات کذب ریز و درشتی که مدعیانه توسط مدیرعامل پرسپولیس مطرح می‌شود، از او به کمیته اخلاق شکایت می‌کند.

شایان ذکر است، متاسفانه کمیته اخلاق در اعلام آرای تخلفات ایشان، سکوت کرده و اقدام لازم را صورت نمی‌دهد.

متأسفانه مدیرعامل پرسپولیس بر خلاف قانون، تخلف واضح صورت داده و با بازیکنی که طرف قرارداد یک باشگاه است، مذاکره می‌کند و مستقیماً این موضوع را اعلام می‌کند که ادعای ایشان اقرار به گناه است و امیدواریم کمیته اخلاق به قید فوریت در خصوص این موضوع رسیدگی لازم را صورت دهد.

لازم به ذکر است، باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، پاسخ همه اتهامات مطرح شده را دارد و مستندات لازم در این خصوص‌ را به فدراسیون و سازمان محترم لیگ ارائه کرده است اما با توجه به توصیه فدراسیون مبنی بر عدم پاسخ‌های باشگاه‌ها به یکدیگر، عدم صدور بیانیه و مواردی از این دست، از ارائه پاسخ شفاهی به صحبت‌های مطرح شده، خودداری می‌کند.»

گفتنی است، باشگاه سپاهان هفته گذشته نیز نسبت به اظهارات علی خطیر، مدیرعامل باشگاه استقلال نیز در همین برنامه واکنش نشان داده و از وی به کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال شکایت کرده بود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.