ما هیچ نقشی در این جنگ روانی نداریم؛

باشگاه سپاهان نسبت به قرارداد دردسرساز یکی، دو بازیکن سپاهان و حق کارگزاری عجیب آنها واکنش نشان داد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

باشگاه سپاهان در جدیدترین بیانیه خود که در دقایق پایانی پنج‌شنبه شب صادر کرد، نوشته است:

«در پی انتشار بیانیه سازمان محترم لیگ در خصوص قرارداد یکی از بازیکنان سپاهان، این باشگاه لازم می‌داند توضیحاتی را جهت استحضار عموم منتشر نماید:

1️⃣ در ابتدا اشاره می‌نماییم که در پی انتشار رای غیرقابل قبول کمیته انضباطی و به دنبال اطلاعیه تفصیلی باشگاه سپاهان پس از انتشار رای، برای همگان مشخص شد، آنچه به عنوان تخلفات گسترده باشگاه سپاهان طی یک عملیات روانی-رسانه‌ای بی‌سابقه از آن یاد می‌شد، محلی از اعراب نداشته است.

2️⃣ اما به استحضار می‌رساند، همان‌گونه که در اطلاعیه تفصیلی باشگاه سپاهان بیان گردید، این باشگاه نسبت به تحویل نسخه فیزیکی قرارداد اصلاح شده بازیکن خود- با امضای بازیکن- اقدام نموده و حتی نسخه فیزیکی اولیه که مبلغ کارگزاری آن به صورت دستی اصلاح شده بود نیز در سازمان لیگ موجود می‌باشد؛ ضمناً در بند ۱۵ قرارداد قید شده است که در صورت تضاد بین متون انگلیسی و فارسی، متن فارسی ملاک می‌باشد. از مسئولین هم درخواست می‌شود، اصل هر دو نسخه قرارداد را در روز جلسه کمیته استیناف به این کمیته محترم ارائه نمایند.

3️⃣ البته لازم به ذکر است باشگاه سپاهان به دلیل عدم عودت فایل پی‌دی‌اف قرارداد در سامانه ثبت سازمان لیگ، نتوانست این نسخه پی‌دی‌اف را اصلاح نماید.

4️⃣ ذکر این نکته نیز لازم است که باشگاه سپاهان هیچ‌گونه وجهی را به طور مستقیم به کارگزار بازیکن پرداخت نمی‌کند و پرداخت حق کارگزاری از جمله تعهدات بازیکن می‌باشد.

5️⃣ ضمنا در پایان از ملت شریف ایران به‌ویژه هواداران عزیز سپاهان به جهت قرارگرفتن ناخواسته در جریان جنگ رسانه‌ای سنگین در ماه‌های گذشته بر علیه باشگاه سپاهان - که البته این باشگاه هیچ نقشی در آن نداشته‌است-  پوزش می‌طلبیم.»

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.