جدول فعلی بهترین گلزنان سوپرلیگ ترکیه یک نکته قابل توجه و احتمالا ناراحت‌کننده برای هواداران استقلال دارد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

درست است که کایسری اسپور به خاطر داشتن علی کریمی و مجید حسینی تیم مورد توجهی برای فوتبالدوستان ایرانی محسوب می‌شود اما کایسری‌اسپور به یک دلیل دیگر هم برای هواداران استقلال ، تیم مهمی محسوب می‌شود. دلیلی به نام مامه تیام.

مهاجم اسبق استقلال در بازی دیشب کایسری مقابل گازیانتپ دبل کرد تا تیم او در پایان هفته پنجم سوپرلیگ ترکیه، با 9 امتیاز در رده چهارم جدول قرار گرفته باشد.

نکته مهم درباره مهاجم اسبق استقلال، آمار قابل توجه او در این فصل بوده و تیام با 5 گل زده، بهترین گلزن سوپرلیگ ترکیه در پایان هفته پنجم این مسابقات محسوب می‌شود.

البته که تیام یک رقیب فوق‌العاده قدر و سرشناس به نام ماریو ایکاردی دارد و مهاجم فوق‌العاده معروف گالاتاسرای، آماری مشابه مهاجم کایسری اسپور ثبت کرده است هر چند که سایتهای آماری، نام تیام را بالاتر از ایکاردی قرار داده‌اند. 

در جدول گلزنان سوپرلیگ ترکیه، نام یک مهاجم بسیار معروف دیگر هم دیده می‌شود و ادین ژکو که چهره کاملا شناخته‌شده‌ای برای فوتبالدوستان ایرانی است، با 3 گل زده، در کنار چند بازیکن دیگر، در رده سوم برترین گلزنان این تورنمنت قرار دارد.

طبیعتا استقلالی‌ها خیلی دوست داشتند که مامه تیام کماکان در تیمشان می‌ماند و برای تیم محبوب آنها گلزنی می‌کرد اما این مهاجم سنگالی، چند سالی می‌شود که در لیگ ترکیه حضور دارد و فعلا که برنامه‌ای برای بازگشت به استقلال ندارد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.