هافبک مصدوم تیم فوتبال تراکتورسازی معتقد است که از دست دادن صدرنشینی در این مقطع از فصل زیاد مهم نیست.

به گزارش فرتاک ورزشی، سینا عشوری در خصوص عیادتی که مدیرعامل تراکتورسازی از او داشته است، اظهار داشت: باید از محبت سردار آجورلو و همراهانش تشکر کنم و خوشحالم که آنها مرا از یاد نبرده‌اند. امیدوارم اگر در سال آینده برای تراکتورسازی بازی کردم، بتوانم این غیبت را جبران کرده و هواداران را خوشحال کنم.

هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی در پاسخ به این پرسش که آیا قرار است قرارداد او برای فصل آینده تمدید شود یا خیر، تأکید کرد: آقای آجورلو از قبل در این خصوص با من صحبت کرده بود. او چند روز پیش هم گفت که قرار است قراردادی تنظیم شود و من آن را امضا کنم.

وی با اشاره به تساوی تراکتورسازی مقابل پدیده و از دست دادن صدرنشینی در لیگ برتر گفت: تراکتورسازی متاسفانه در این بازی از فرصت‌های گلزنی استفاده نکرد و از طرفی باد هم در جریان بازی تاثیر منفی داشت. با این حال من معتقدم از دست دادن صدرنشینی مهم نیست و در این هفته مدام جای تیم‌ها در جدول عوض می‌شود. صدرنشینی فقط در هفته آخر مهم است و برای قهرمانی هم اصلی‌ترین رقیب ما پرسپولیس است.

عشوری در واکنش به حرف‌های امیر قلعه‌نویی که گفته است برخی از بازیکنان تراکتورسازی خودخواهانه بازی کردند، گفت: به هر حال امیرخان نفر اول تیم است و حرف‌های او درست است. او به خوبی روی تیمش اشراف دارد و حرفی نمی‌زند که واقعیت نداشته باشد.

 

انتهای پیام/