سرمربی تیم صبا گفت:نمی دانم چه اتفاقاتی در آن 10دقیقه پایانی بازی صبا و استقلال افتاد.

به گزارش فرتاک ورزشی، عبدالصمد مرفاوی 48 ساعت بعد از اتفاقات جنجالی در ورزشگاه یادگار امام قم حرف های جالبی زد که متن آن را در زیر می خوانید:

به خاطر مسایل شخصی در تمرین حاضر نشدم

روز گذشته به خاطر اتفاقات دیدار مقابل استقلال ناراحت بودم. فشارهای فکری زیادی را در این 48 ساعت تحمل کردم. نباید این اتفاقات می افتاد به همین دلیل در تمرین دیروز حاضر نشدم.

نباید این اتفاقات روی نیمکت من می افتاد

فوتبال برد و باخت دارد. استقلال بهتر از ما بازی کرد و برنامه های تاکتیکی اش را بهتر از ما ارایه داد و توانست برنده شود. نباید روی نیمکتی که من در آن مربی هستم این اتفاقات می افتاد. درست است که ما نتیجه را واگذار کردیم اما نباید به هیچ وجه اخلاق را می باختیم. من به هیچ وجه نمی پذیرم این اتفاقات روی نیمکت من بیفتد و مطمئن باشید دیگر این اتفاقات در تمام سال هایی که من مربی هستم پیش نخواهد آمد.

کسی به من خط نداده بود

طی روزهای گذشته شنیدم که گفته اند کسی به من گفته است در کنفرانس قبل از بازی آن حرف ها را بزنم اما الان می گویم هیچکس به من خط نداده بود و کنفرانس قبل از بازی خبرنگاری از من پرسید آیا در روز بازی دفاعی بازی خواهید کرد من هم در جواب گفتم دفاع جزیی از فوتبال است . نفت مگر سال گذشته در همه بازی ها هجومی بازی می کرد؟ بستگی به افکار مربی دارد که در هر بازی چگونه ظاهر شود.

فردا در تمرین  حاضر خواهم شد

فردا در تمرین صبا حاضر خواهم شد.باید منتظر روزهای آینده بمانم تا ببینم چه اتفاقاتی خواهد افتاد. این را بگویم من از نیمکت متشنج خوشم نمی آید و برای اینکه آرامش به نیمکت صبا بازگردد تصمیمات جدیدی خواهم گرفت.

از کادر فنی و هواداران استقلال معذرت خواهی می کنم

باز هم می گویم نمی دانم چه اتفاقاتی در آن 10دقیقه پایانی بازی صبا و استقلال افتاد. چه کسی شروع کننده بوده است؟ اما به هرحال این مسایل زیبا نبود. منصوریان و خرمگاه دوستان من هستند. هواداران استقلال هم همیشه به من لطف داشته اند همه را حمایت کرده اند. اگر مرفاوی هستم اول لطف خدا بوده و سپس همین حمایت هواداران. از هواداران استقلال ، جامعه فوتبال  و کادر فنی استقلال درباره آن مسایل معذرت خواهی می کنم.

انتهای پیام/
کلمات کلیدی: صمد مرفاوی -