سرمربی تیم تراکتورسازی برای بازی با استقلال نگران بازیکنان خط دفاع تیمش است.

به گزارش فرتاک ورزشی، مصدومیت سعید آقایی، خالد شفیعی، هادی محمدی و محسن بنگر در هفته های گذشته باعث شده بود تا تراکتورسازی نتواند با نفرات کامل در این ناحیه به مصاف حریفان گذشته اش برود. حالا در آستانه بازی با استقلال باز هم نگرانی قلعه نویی از مصدومیت مدافعانش رفع نشده است. به این اتفاق باید مصدومیت محمد ایرانپوریان در بازی دیروز مقابل پدیده را نیز اضافه کنید.

از جمع مدافعان تراکتورسازی محسن بنگر که تا نیم فصل نمی تواند بازی کند. از سوی دیگر هادی محمدی نیز از ناحیه رباط داخلی مشکل مصدومیت دارد و با تلاش های پزشکان توانست مقابل پدیده به میدان برود. خالد شفیعی نیز بهبود یافته و می تواند برای تیمش بازی کند.

نگرانی اصلی قلعه نویی برای بازی با استقلال درباره سعید آقایی و محمد ایرانپوریان است. آقایی که چند هفته پیش زانوی خود را جراحی کرد، قرار است فردا در تمرینات گروهی حاضر شود و پزشکان زانویش را تست کنند. در صورتی که او درد داشته باشد، مقابل استقلال نیز به میدان نخواهد رفت. از سوی دیگر محمد ایرانپوریان هم باید از رباط داخلی‌اش ام‌آرآی بگیرد و در صورتی که مصدومیتش حاد باشد، در بازی هفته سیزدهم مقابل استقلال حضور نخواهد داشت.

غیبت سعید آقایی و ایرانپوریان در بازی حساس پیش رو برای تراکتورسازی می تواند شرایط سختی را برای شاگردان قلعه نویی رقم بزند. اگر این دو بازیکن به مسابقه استقلال نرسند، احتمالا سرمربی تراکتورسازی مجبور می شود به مدافعان جوان تیمش مثل مهدی زاده و محمد نادری میدان دهد. شاید هم بار دیگر از بازیکنان هافبک و مهاجم در پست های غیرتخصصی شان استفاده کند؛ همانطور که شهرام گودرزی مقابل صبای قم در پست دفاع چپ به میدان رفت.

انتهای پیام/
کلمات کلیدی: امیر قلعه نویی -