سرمربی پدیده گفت: چالش تراکتورسازی از پرسپولیس سخت تراست و ما برای شکست سرخپوشان به میدان می رویم.

به گزارش فرتاک ورزشی، رضا مهاجری درباره تساوی تیمش برابر تراکتورسازی و ادامه روند شکست ناپذیری پدیده مقابل این تیم تبریزی اظهار داشت: بازی در واقع دو نیمه متفاوت داشت. نیمه اول از آن تراکتور بود چرا که شرایط جوی و جهت وزش باد به نفع آنها بود. فشار زیادی را تحمل کردیم و خدا را شکر این نیمه با نتیجه 1-0 تمام شد. در نیمه دوم ما به بازی برگشتیم. به بازیکنانم گفتم که حالا وضعیت جوی به نفع ماست. آنها هم از تیم حریف شناخت پیدا کردند.نقاط قوت حریف را کور کردیم.

گربه سیاه یا سفید مهم نیست

وی در ادامه افزود: اصطلاحاتی مثل گربه سیاه یا سفید مهم نیست. درست است که مسائل روانی اهمیت دارد اما همه چیز نیست. وقتی سرمربی تیم حریف در نشست خبری از آمار ما مقابل تراکتور می گوید یعنی آنها دغدغه این مساله را دارند. وقتی گل مساوی را زدیم آنها تحت تاثیر قرار گرفتند و می ترسیدند که الان گل دوم را هم دریافت خواهند کرد و بازهم داستان قدیم تکرار می شود. مسائل رواین در کنار مسائل فنی اهمیت دارد. به هر حال از نتیجه بدست آمده راضی هستیم و خدا را شکر می کنیم.

می خواهیم از اعتبار پدیده دفاع کنیم

سرمربی پدیده درباره نقش تعیین کننده ای در مشخص کردن قهرمان نیم فصل بیان داشت: ما پیش از این مسایل و قبل از اینکه به این قضیه نگاه کنیم می خواهیم از اعتبار خودمان دفاع کنیم. هر هفته یک چالش سخت را پیش رو داریم. پس از پشت سر گذاشتن چالش تراکتور حالا این هفته چالش پرسپولیس را در پیش رو داریم و سپس تیم های استقلال، ذوب آهن و سپاهان از راه می رسند. برای هرکدام از این دیدارها برنامه خاصی داریم و هرکدام از این تیم ها شانس بالانشینی را دارند اما ما نگاه می کنیم به خودمان.

برانکو حرفه ای است؛ برای شکست پرسپولیس به میدان می رویم

وی درباره مقایسه چالش تراکتور و پرسپولیس اذعان داشت: بازی با تراکتور سازی از بازی با پرسپولیس برای ما سخت تر است. هر مربی استراتژی خاص خودش را دارد. صحبت های امروز برانکو نشان می دهد که او می خواهد بازیکنانش را برای یک بازی سخت آماده کند. برانکو مربی بسیار حرفه ای است و می داند که چگونه تیمش را مهیای یک بازی کند. پرسپولیس را نمی دانم اما ما برای برد مقابل این تیم می رویم و در این مساله هیچ شکی وجود ندارد.

هیچ چیز غیر ممکن نیست؛ نمونه اش قهرمانی استقلال خوزستان

سرمربی پدیده درباره شکست دادن پرسپولیس در این فصل و خوردن تنها 3 گل در لیگ شانزدهم خاطرنشان کرد: هیچ چیزی غیرممکن نیست سال گذشته استقلال خوزستان این مساله را اثبات کردند. همه تیم ها قابل احترام هستند و ما هم برای کسب سه امتیاز به  مصاف پرسپولیس می رویم. خط دفاعی ما مشکلی نداشت بلکه از لحاظ سیستم و نوع نگرش دچار ایراداتی بودیم که بعد از خوردن گل اول بچه ها دیر به خودشان می آمدند و گل های دوم و سوم را هم می خوردیم اما الان می توانیم گل خورده را جبران کنیم و بازی را برگردانیم این یک گام روبه به جلو به سمت موفقیت برای ما خواهد بود.

ساده انگاری است اگر بگوییم طارمی گل نزن است

وی درباره هجمه به وجود آمده علیه مهدی طارمی بابت گل نزدنش در این هفته ها گفت: قطعا ساده انگاری هست اگر بگوییم طارمی گل نزن است و به این دلیل او را مهار نکنیم. قطعا اگر این اتفاق بیفتد طارمی ما را تنبیه خواهد کرد. غافل شدن از او یک اشتباه محض است.

وی درباره علت درخواست پدیده برای تعویق یک روزه بازی با پرسپولیس عنوان کرد: در این باره باشگاه فکر می کنم به خاطر رفاه حال تماشاگران بازی را یک روز به تاخیر انداخت آنها از من سوال کردند که مشکلی با این قضیه دارم یا خیر که من هم گفتم برگزاری بازی در روز پنجشنبه یا جمعه برایم فرقی نمی کند.

هنوز معلوم نیست مجتبی درون دروازه باشد یا شهاب

مهاجری در پایان درباره حضور چرخشی گردان و روشنگر در درون دروازه پدیده گفت: این را واقعا به شما می گویم که اگر گردان خوب کار می کند حاصل تعاملش با مجتبی روشنگر است. این دو دروازه بان  هرگاه درون چهارچوب ایستاده اند برای ما خوب کار کردند. خداراشکر در این فصل سه گلر خوب داریم . به جز مجتبی و شهاب، ما سعید جلالی را هم داریم که آینده دروازه بانی فوتبال ایران است. هنوز تصمیم نگرفته ایم که برای بازی با پرسپولیس از بین مجتبی و شهاب کدام در دروازه قرار بگیرند و باید در این باره با مربی دروازه بان های تیم مشورت کنیم.

 

انتهای پیام/
کلمات کلیدی: رضا مهاجری -