پیشکسوت تیم پرسپولیس گفت: رامین رضاییان و مهدی طارمی با کاری که انجام داده‌اند باشگاه پرسپولیس را سر کار گذاشتند.

به گزارش سرویس لیگ برتر فرتاک ورزشی، جمشید شاه‌محمدی در خصوص روند آماده‌سازی تیم امید پرسپولیس گفت: من بیشتر روی بازیکنان تیم جوانان حساب کرده بودم اما چون یکسری از آنها به اندازه کافی از باشگاه پول نگرفته بودند به فدراسیون رفته و قرارداد خود را یک‌طرفه فسخ کردند و ما دست‌مان از این جهت خالی شد. از طرفی در تست‌گیری‌هایی که انجام دادیم 7-8 بازیکن خوب پیدا کردیم که با چند بازیکن تیم جوانان ترکیب کردیم و آماده رقابت‌ها می‌شویم البته با توجه به زمان باقی مانده کار سختی داریم.

وی ادامه داد: باشگاه از ما هم نتیجه خواسته و هم تربیت و پرورش بازیکن اما اعتقاد من این است که مقام مهم نیست و ما همین که بتوانیم در امر بازیکن‌سازی موفق باشیم برنده هستیم. اگر بتوانیم امسال از بین این بازیکنان 3-4 بازیکن به تیم بزرگسالان بدهیم بهترین اتفاق رخ داده است اما اگر تیمی به دنبال نتیجه‌گرایی می‌رود باید امکانات آن را هم داشته باشد.

سرمربی تیم امید پرسپولیس در پاسخ به این سوال که نسبت به سال گذشته آیا امکانات این باشگاه بهتر شده یا خیر؟ افزود: با آمدن مصطفی قنبرپور شرایط کمی بهتر شده و امکانات بهتری در اختیار ماست اما باز هم کم است.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درباره نحوه جدایی رامین رضاییان و مهدی طارمی افزود: به نظرم طارمی عجله کرد که اینطور از پرسپولیس جدا شد. با این کار او به نوعی عمر فوتبالش تمام شد چراکه با باقی ماندن در پرسپولیس می‌توانست عمر فوتبالی خود را بیشتر کند اما با این شرایط اگر به تیم ملی دعوت شود هم کار سختی خواهد داشت. درباره رامین رضاییان هم باید بگویم که او فوتبالیست خوبی است و من در راه‌آهن با او کار کردم اما کارش غلط بود اگر نمی‌خواست در پرسپولیس بماند همان ابتدا می‌گفت تا باشگاه اینطور سر کار نباشد.

وی افزود: این دو بازیکن حداقل می‌توانستند از هواداران عذرخواهی کنند که این کار را نکردند اما همین بازیکنان باید بدانند که پرسپولیس همیشه پرسپولیس است و روز به روز بهتر خواهد شد. شک ندارم که برانکو بازیکنان بهتری نسبت به آنها می‌آورد و آنها باید بدانند که جایشان در پرسپولیس خالی نیست هرچند که باز هم معتقدم آنها باشگاه را با این کارشان سر کار گذاشتند.

همچنین بهزاد عزتی مربی تیم امید پرسپولیس در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس، در خصوص سابقه کاری خود اظهار داشت: من پیش از این در امیدهای سایپا فعالیت می‌کردم و در لیگ دسته دوم در تیم خیبر لرستان بودم. سابقه کار در سایپا مهر کرج را داشتم و همراه با مصطفی‌ قنبرپور در تیم ملی نوجوانان کار کردم.

وی درباره شرایط تیم امید پرسپولیس افزود: حدود دو هفته است که تست‌گیری از بازیکنان جوان را آغاز کرده‌ایم و به دلیل اینکه کار را دیر شروع کردیم تا حدودی زمان را از دست داده‌ایم. البته یکسری از بازیکنان فصل قبل حفظ شده‌اند و چند بازیکن تستی هم آماده داریم. فکر می‌ک نم تا آخر هفته لیست نهایی امید پرسپولیس اعلام شود.

عزتی در خصوص اینکه آیا امیدهای پرسپولیس فصل آینده نسبت به فصل گذشته نتایج بهتری خواهند گرفت یا خیر؟ اظهار داشت: ما زمان را از دست داده‌ایم. خیلی از تیم‌های هم‌ردیف ما اردوهایشان را هم به پایان رسانده‌اند و آماده دوران پس از فشار تمرین هستند اما ما تازه می‌خواهیم کارمان را آغاز کنیم. با این تفاسیر ما برای نظم و انضباط تیمی ارزش قائل هستیم و مطمئن باشید شرایط امسال تیم امید پرسپولیس مثل سال گذشته نمی‌شود و نتایج در شان نام پرسپولیس خواهیم گرفت.

منبع : افکار